ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u! I231073_fbli

Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u! Empty
MesajKonu: Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u!   Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u! EmptyPerş. Ocak 14, 2010 10:35 pm

Sarı-Kırmızılı tribünlerin adına şarkılar yazdığı Harry Kewell için Galatasaray’dan ayrılma zamanı geldi.

Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u! 1263478843-kewell-sheree

Harry Kewell için G.Saray’dan ayrılma zamanı geldi. Ünlü yıldızı oyunucu eşi Sheree Murphy, Liverpool Echo gazetesine iç burkan açıklamalar yaptı.
Harry'nin kariyeri için G.Saray'ı seçtiğini belirten Sheree, "O İstanbul'a gidince ben de Emmerdale dizisinden ayrılmak zorunda kaldım. 3 çocuğa başka türlü bakma ihtimalim yoktu" dedi.
Harry ile sürekli olarak Skype üzerindeni konuştuklarını belirten Sheree, "Harry'nin de kendini kötü hissettiğini düşünüyorum. Bizden uzak kalmanın ona çok iyi gelmediğine eminim. Kariyeri kısa süre sonra bitecek. Ben onun hayallerine hep saygı duydum. Duymam da gerekiyordu" dedi.
Sherre, şu sıralar ITV'de başlamak üzere olana "Baby Breakfast Club" isimli diziyle yeniden televizyonlara dönmeye hazırlanıyor. Yapılan yorumlarda Harry Kewell'ın İngiltere'ye dönmemesi durumunda Sheree ile ayrılmasının günmede geleceği iddia edildi.
http://www.arenafutbol.org

Ya karısını seçecek ya da Cimbom'u!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolaymı Samiyende Aslan Cimbomu Yenmek!!
» Karısını bıçaklayıp kaçtı
» Karısını iki gençle basınca öldürdü
» Cuma'yı kıldı gidip karısını kesti