ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Öner, Holosko'yu yalanladı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Öner, Holosko'yu yalanladı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öner, Holosko'yu yalanladı

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Öner, Holosko'yu yalanladı I231073_fbli

Öner, Holosko'yu yalanladı Empty
MesajKonu: Öner, Holosko'yu yalanladı   Öner, Holosko'yu yalanladı EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 2:20 am

Öner, Holosko'yu yalanladı 9469_5951_B_holosko021

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Filip Holosko ile henüz yeni bir sözleşme imzalanmadığını, ancak sözleşmenin hafta sonu uzatılacağına inandığını söyledi.
Beşiktaş'ın Slovak futbolcusu Filip Holosko, kişisel internet sitesinden yaptığı açıklamada Beşiktaş Kulübü ile yeniden anlaştıklarını ve 3.5 yıllık sözleşme imzaladıklarını iddia ederken, siyah beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner ise henüz sözleşmenin imzalanmadığını açıkladı.
Yaklaşık 1.5 aydır Holosko ve menajeri ile görüşme halinde olduklarını ifade eden Öner, "Filip zaten Beşiktaş'ta kalmak istediğini birçok kez açıklamıştı. Son olarak dün yaptığımız görüşme de olumlu geçti. Ama bugünden resmi bir imzanın atıldığını söyleyemem. Ancak hafta sonu bu mukavelenin 3.5 yıl daha uzatılması konusunda somut bir adım atılacağını tahmin ediyorum. Holosko ile ilgili zaten sorun yaşamamıştık. Kendisinin alacağı yıllık ücret konusunda son görüşmeleri yapıyoruz. Bugünden resmi bir imza atılmasa da, hafta sonu sözleşmenin uzatılacağına inanıyorum" dedi.
Holosko ise kişisel internet sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Beşiktaş ile sözleşme imzalamaktan dolayı çok mutluyum. Sakatlığımın geçmesinin ardından yeni sözleşmeyi imzaladı. Bundan sonra bana çok şey katan Beşiktaş'ın başarısı için konsantre olacağım. Ayrıca ilk kez büyük bir organizasyon olan Dünya Kupası'nda yer alacak Slovak Milli Takımı için kendimi hazırlayacağım."

15.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Öner, Holosko'yu yalanladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sociedad yalanladı!
» Kenan Öner, Korcan'a sahip çıktı
» TFF yalanladı!
» Boks menajeri Ahmet Öner yargı gönünde!
» Hiddink Yalanladı ..!