ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Benzema'nın kötü maçları oldu" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Benzema'nın kötü maçları oldu" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Benzema'nın kötü maçları oldu"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Benzema'nın kötü maçları oldu" I231073_fbli

"Benzema'nın kötü maçları oldu" Empty
MesajKonu: "Benzema'nın kötü maçları oldu"   "Benzema'nın kötü maçları oldu" EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 6:51 pm

"Benzema'nın kötü maçları oldu" 5764_B_Pellegrini001

Real Madrid'in Arjantinli forvet oyuncusu Gonzalo Higuain'in sakatlanarak 3 hafta sahalardan uzak kalmasının ardından forvet mevkiisindeki kapılar Raul ve Benzema'ya açılırken, teknik direktör Manuel Pellegrini yaptığı açıklamada Fransız forvet oyuncusu Benzema'dan memnun olduğunu söyledi ve onu destekleyen açıklamalarda bulundu.
Marca'nın haberine göre Pellegrini düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Benzema bana hiç birşey ispatlamak zorunda değil. Yatın Raul veya Benzema oynayacak ama onların Higuain'in eksikliğini dolduracağından şüphe yok. Ben bütün futbolcuların for durumunu analiz ediyorum. Onları her gün antrenmanlarda görüyorum. Benzema'nın mükemmel maçları da oldu, kötü maçları da. Higuain mükemmel performans gösterirken onun kadroya girmesi zordu ama takım 11 oyuncudan oluşan bir ekip değil" ifadelerini kullandı.
Kalbinde geçici ve beklenmedik bir sakatlık olabileceği ihtimalleri bulunan genç orta saha oyuncusu Ruben de la Red hakkında sorulan soruya Pellegrini, "Bu konu hakkında konuşma yapmak için özgür değilim. Bu oyuncu ile kulüp arasında kişisel bir sorun. Bu konu hakkında yorum yapmak için yeterli bilgiye sahip değilim" şeklinde cavap verdi.
İspanya dışında başka bir lige gidip, orada oynayıp, farklı kültürler görmek istediği şeklinde açıklamalar yapan takımın ikinci kaptanı Guti hakkında konuşarak toplantıya devam eden Pellegrini, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
"Guti mutlu ve Real Madrid ile olan kontratının sonuna kadar burada hizmet verecek. Guti'nin mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde en iyi performansına kavuşacağını ümit ediyorum."
Guti'nin 2 gün önce düzenlenen basın toplantısında saldırgan tavtının sorulması ve basına ne söyleyip söylemeyeceği konusunda öğüt almalımı şeklinde soru alan Pellegrini bu soruya, "Guti'nin basın karşısında ne söyleceğini bilecek yaşta olduğunu düşünüyorum. Onun pozisyonunu anlıyorum çünkü medya yalan söylemeye biraz eğilimli. Neden sakinliğini kaybettiğini anlıyorum" şeklinde cevap verdi.
Barcelona'nın Copa del Rey'de elenmesi hakkında yorumda bulunarak açıklamalarına devam eden Pellegrini, sözlerini şu şekilde noktaladı: "Barcelona bizim canımızı da acıtabilir, bize iyilikte yapabilir. Benim zaten Real Madrid hakkında yeterince düşünecek şeyim var. Ben yarın İspanya'nın en enerjik statlarından birinde kazanmamız hakkında endişe duyuyorum. Çok iyi bir havaları ve takımları var ama son günlerdeki performansımızı orada da tekrarlayabileceğimizi ümit ediyorum."

16.01.2010
Kaynak : Sporx.com dış haberler
http://www.arenafutbol.org

"Benzema'nın kötü maçları oldu"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolutaş: "Bunlar hazırlık maçları"
» Kahramanlı: "Kötü gidişe dur demek istiyoruz"
» Kafkas: "Kötü oynadık, kaybettik.."
» Yaman: "Kötü bile oynayamadık!"
» Cavcav: "Çok kötü oynadık.."