ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak" I231073_fbli

"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak" Empty
MesajKonu: "Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak"   "Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak" EmptyPaz Ocak 24, 2010 1:33 am

"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak" 9670_3468_sondakika002
Beşiktaş ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor arasında bu akşam yapılacak Turkcell Süper Lig maçının oynanması yoğun kar yağışı nedeniyle tehlikeye girerken, siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş, zemini temizlemek için ellerinden geleni yaptıklarını, ancak kar yağışının zemini yeniden kapladığını söyledi.
Maçın oynanıp oynanması kararını hakem Cüneyt Çakır'ın vereceğini ifade eden Deriş, ''Hakemin gelmesini bekliyoruz. Bu hava şartlarında kar futbol oynamayı etkiliyor. Temizliyoruz ama kısa bir süre sonra zemin yeniden karla kaplanıyor. Çok temizleyince de alttaki zemin buz oluyor'' diye konuştu.
Hava şartları ve görüntünün şu an için maçın oynanmasına engel olduğunu kaydeden Deriş, ''Hakem onay verirse tekrardan sahayı temizleyeceğiz. Ama görüntü oynanacak gibi değil. Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak'' dedi.
Deriş, akşam saatlerinde hava şartlarının daha kötü olmasının beklendiğini ifade ederek, ''Takımımızı buraya getirecek otobüs de kötü hava şartları nedeniyle Ümraniye'deki BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne henüz ulaşmamıştı. Sahanın temizlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz ama son karar hakemindir'' ifadelerini kullandı.

23.01.2010
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

"Tahmin ediyorum hocamız oynatmayacak"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sidal: ''Hocamız çok konuşuyor..''
» "Gollerimi Daniel Jarque`ye İthaf Ediyorum"
» "Kalmayı hak ediyorum"
» Hocamız yok Milli maçımız var!
» Yeni hocamız Hiddink..