ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Del Piero: "Totti rakibim değil" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Del Piero: "Totti rakibim değil" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Del Piero: "Totti rakibim değil"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Del Piero: "Totti rakibim değil" I231073_fbli

Del Piero: "Totti rakibim değil" Empty
MesajKonu: Del Piero: "Totti rakibim değil"   Del Piero: "Totti rakibim değil" EmptyPaz Ocak 24, 2010 8:02 pm

Del Piero: "Totti rakibim değil" 3257_B_Tottidel001

Juventus'un tecrübeli orta saha oyuncusu Alessandro Del Piero bu hafta sonu ligde karşılaşacakları Roma'nın kaptanı Totti hakkında yaptığı açıklamada , Totti ile rakip olmadıklarını söyledi.
Del Piero resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Böyle bir maçın öncesinde diğer tarafa baktığınız zaman Francesco Totti gibi kolunda kaptanlık bantı taşıyan bir oyuncu var. Bizim attığım golleri hesaplarsanız, 500'ün üstünde çıkar. Totti ve ben milli takımda takım arkadaşıydık. Totti'yi takım arkadaşı olarak görmek istiyorum rakip değil. Beraber dünya kupasını kazandık ve bu hatıra bizi her zaman birbirimize bağlayacak ama diğer takımlar için rakiptik, rakibiz ve her zaman rakip kalacağız" ifadelerini kullandı.

23.01.2010
Kaynak : Sporx.com dış haberler
http://www.arenafutbol.org

Del Piero: "Totti rakibim değil"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferrara: "Diego, orta saha oyuncusu değil"
» Ranieri: "Totti, Juventus maçına yetişecek"
» Del Piero iddialı: "Inter'i yeneceğiz"
» David Silva: "Barcelona'ya transferim bana bağlı değil"
» Sivok: "Lazio'yu değil Beşiktaş'ı tercih ettim"