ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Hamburg bombayı patlattı! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Hamburg bombayı patlattı! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamburg bombayı patlattı!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Hamburg bombayı patlattı! I231073_fbli

Hamburg bombayı patlattı! Empty
MesajKonu: Hamburg bombayı patlattı!   Hamburg bombayı patlattı! EmptyPaz Ocak 24, 2010 8:03 pm

Hamburg bombayı patlattı! 9269_B_ts001

Bir ara Galatasaray'ın da transfer listesinde olan Real Madrid'in Hollandalı yıldızı Ruud van Nistelrooy Hamburg ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.
Hamburg'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Nistelrooy için Real Madrid'e bonservis bedeli ödenmeyeceği de ifade edildi.
Hamburg Teknik Direktörü Bruno Labbadia konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Nistelrooy'u bonservis bedeli ödemeden kadromuza kattık. O gerçekten müthiş bir oyuncu var takımımıza da büyük faydası olacaktır. Onun takıma adapte olmasını sabırsızlıkla bekliyorum" ded.
Hamburg'un büyük bir kulüp olduğunu ifade eden 33 yaşındaki golcü futbolcu Nistelrooy ise, "Almanya'ya geldiğim için çok mutluyum. Hamburg hedefleri olan harika bir kulüp. Teklif geldiği zaman hiç düşünmeden kabul ettim. Bir an önce takımla çalışmalara başlamak istiyorum. Sakatlık sürecimi atlattım ve bir an öne takımla çalışmalara başlamak istiyorum" şeklinde konuştu.
Hollandalı golcü, 2006'da Manchester United'dan transfer olduğu Real Madrid'de 68 maçta 46 gol attı. Sakatlığı nedeniyle Real Madrid'de geçen yıl sadece 6 maçta oynayabilen Van Nistelrooy 64 kez de Hollanda milli takımının formasını giydi ve milli takımda 33 gol attı.
Futbola Hollanda'nın Den Bosch takımında başlayan ve Manchester United'a 2001'de transfer olmadan önce Heerenveen ve PSV Eindhoven'da forma giyen Van Nistelrooy hem İspanya, hem İngiltere, hem de Hollanda'da gol kralı olan tek oyuncu durumunda.

24.01.2010
Kaynak : Sporx.com dış haberler
http://www.arenafutbol.org

Hamburg bombayı patlattı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankaragücü Bombayı Patlattı!
» Fiorentina yine patlattı!
» Bu kez bombayı taraftar patlattı!
» Ankaragücü bombayı patlattı
» Haldun Üstünel bombayı patlattı