ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
F.Bahçe taraftarı ayaklandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
F.Bahçe taraftarı ayaklandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe taraftarı ayaklandı

2 posters
YazarMesaj
JuMMpeR
Takım Oyuncusu
JuMMpeR

Favori Oyuncu : StanisLav SéSTaK
Rep : 30
Yer : ANKARA
F.Bahçe taraftarı ayaklandı I325040_aguculu

F.Bahçe taraftarı ayaklandı Empty
MesajKonu: F.Bahçe taraftarı ayaklandı   F.Bahçe taraftarı ayaklandı EmptyCuma Ocak 29, 2010 8:17 pm

Milliyet'in haberine göre, Aykut Kocaman’ın olağanüstü bir gelişme olmadığı takdirde “transfer yok” açıklaması Fenerbahçeliler’i kızdırdı. Taraftarlar yönetim tarafından kandırıldıklarını savundular

Fenerbahçeli taraftarlar Sportif Direktör Aykut Kocaman’ın transfer olmayacağı yönündeki açıklamalarına büyük tepki gösterdi.

Antu.com isimli internet sitesindeki forumlarda yönetimi eleştiren taraftarların asıl hedefi ise Başkan Aziz Yıldırım oldu. Üç şampiyonluk söz veren Yıldırım’ın, Galatasaray kadrosunu güçlendirirken böyle sessiz kalmasının koltuğunu tehlikeye sokacağı görüşü ağırlık kazanırken, taraftarların yorumlarından bazıları şöyle;

- Kocaman’ın açıklamaları transfer işini beceremediğimizin başka bir söyleniş tarzı...

- Yönetim birilerini almak istiyor ama alamıyor. Sonra da “transfere gerek yok” diyor.

- Taraftarı enayi yerine koydular... Nihat Özdemir hepimizi kandırdı...

- Şampiyon olamazsak bu yönetimin son senesi olur...

- Yönetime yakışan en başta çıkıp transfer yok demeleriydi. O zaman Nihat Özdemir niye konuştu, herkesi umutlandırdı. Taraftar bunu affetmez...

- Paramızla rezil oluyoruz. Hadi takım çok formda olsa, ya da çok iyi futbol oynasa “transfere gerek yok” diyeceğim. Ama 2 maçta 5 gol yedik.

- Daum takımı yeterli bulmuyor. Hatta futbolcular bile takviye istiyor. Yönetim “hayır” diyor... Ya yapmıyor, ya da yapamıyor...

http://www.hayallforum.tk
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
F.Bahçe taraftarı ayaklandı I231073_fbli

MesajKonu: Geri: F.Bahçe taraftarı ayaklandı   F.Bahçe taraftarı ayaklandı EmptyCuma Ocak 29, 2010 9:25 pm

Yönetim daha desin bakalım.Sene sonu geldiğinde sampiyonluğu alamazsak öyle bir yönetim kalmaz..Yazıklar olsun böyle baskana yazıklar olsun böyle yönetime..Transfer var bomba geliyor bomba demekle olmuyormus bu işler.Uygulama lazım.Yazık..
http://www.arenafutbol.org
JuMMpeR
Takım Oyuncusu
JuMMpeR

Favori Oyuncu : StanisLav SéSTaK
Rep : 30
Yer : ANKARA
F.Bahçe taraftarı ayaklandı I325040_aguculu

MesajKonu: Geri: F.Bahçe taraftarı ayaklandı   F.Bahçe taraftarı ayaklandı EmptyCuma Ocak 29, 2010 9:28 pm

Bencede artık sezon sonuna taraftarın büyük beklentisi var takımlarından eğer gelmezse yönetim düşebilir. Delege fazlalığı kimde bilmiyorum ama Aziz Yıldırım bırakmaz bu takımı Smile
http://www.hayallforum.tk

F.Bahçe taraftarı ayaklandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PKK kız kaçırdı Mahmur ayaklandı
» Eylemci çocukların aileleri ayaklandı
» ''Taraftarı hiç unutmayacağım..''
» Bursaspor Taraftarı Yine Yok!
» Mourinho taraftarı kızdırdı