ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Birbirinden Komik Fıkralar :D Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Birbirinden Komik Fıkralar :D Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birbirinden Komik Fıkralar :D

3 posters
YazarMesaj
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl
Birbirinden Komik Fıkralar :D I231073_fbli

Birbirinden Komik Fıkralar :D Empty
MesajKonu: Birbirinden Komik Fıkralar :D   Birbirinden Komik Fıkralar :D EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 7:50 pm

Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören birgün bir berbere gider.Berberde bir güzel traş olur,tam çıkacakken elini cebine atar o sırada berber;aman efendim siz Beşiktaşın koskoca başkanısınız sizden para almam der.Bunun üzerine yıldırım demirören ertesi gün berbere hediye olarak tüm futbolcularının birer üniformasını gönderir.
sonra fenerbahçeden aziz yildirim bu berbere gider tabiki ayni muamele,bir güzel traşını olur çayını içer tam çıkacakken elini cebine atar ama nafile berber yine parayi almaz.Bunun üzerine ertesi gün Aziz bey hediye olarak bir yıllık kombine biletini hediye olarak berbere yollar.
bu seferde Adnan Polat bu berbere gider traşını olur çıkarken tabiki bizim berber yine para almaz;siz ki avrupa fatihi cimbomunun başkanısınız efendim sizden para almak olur mu der,bunun üzerine ertesi sabah bir bakarki dükkanın önünde cimbomlu yöneticilerin hepsi kuyruğa geçmiş.....beleş ya...) Very Happy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Öğretmen derste şunları anlatıyordu:
- Düğünlerde gelinler neden beyaz giyer bilir misiniz? Bu onların en mutlu günü olduğu için!
Arka sıralardan bir ses yükselir;
- Damatların neden siyah elbise giydiklerini şimdi anladım. Very Happy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
John'la James kır gezintisine çıkmışlardı. Bir ara John, James'e yerdeki sığır tersini gösterdi:
- Bak James... Günün birinde öleceksin, mezara koyacaklar, mezarının üstünde otlar bitecek. Otları inekler yiyecek. İnekler işte böyle pisleyecek. Ben, bunu görünce, "Yazık... Ne kadar değişmissin James," diyeceğim.
James dedi ki:
- Önce sen öleceksin, John. Mezara gireceksin. Mezarının üstünde otlar bitecek. Onları inekler yiyecek. İnekler işte böyle pisleyecek. Ben, bunları görünce "Hiç değişmemissin be John!" diyeceğim! Very Happy (koptum bu fıkraya Very Happy)

Bir diyetisyen, huzurevinde geniş bir kalabalığa konferans vermektedir:
"Midemize indirdiğimiz hersey bizleri her an öldürebilecek kadar tehlikelidir. Kirmizi et kanser yapar, gazlı içecekler midemizin dokusunu tahris eder, sebzeler öldürücü bakteriler barındırabilir, Çin yemekleri karbonhidrat yüklüdür. Ayrıca hiçbirimiz içme suyunun barındırabileceği mikropların uzun vadedeki etkilerinin farkında bile değiliz.

Fakat bir yiyecek vardır ki içlerinde en tehlikelisidir. Hepimiz onu mutlaka yemişizdir ya da yemek zorunda kalabiliriz. Içinizde birisi en ciddi rahatsızlıkları yaratacak ve uzun yıllar bizlere acı verebilecek bu gıdayı tahmin edebilir mi ?"

Ön sıralardan 75'lik bir ihtiyar ayağa kalkar ve yanıtlar:
"Düğün pastası" Very Happy

Adamın biri banka soyar.İsini Bitirdikten Sonra Müsterilerden Birine Sorar:
'Beni Banka Soyarken Gördün Mü?'
Adam Gördum Der, Adami Alnindan Vurur.
Sonra Bir Kari-kocaya Döner:
'siz Beni Banka Soyarken Gördünüz Mü?
Adam 'Ben Görmedim Ama Karım Gördü Very Happy

üç cocuk okulun bahçesinde kendi aralarında sohbet ediyorlarmış.
birinci çocuk şöyle demiş:
_bize bebekleri leylekler getiriyor
ikinci çocuk:
_bizde mısır tarlasından alıyoruz demiş
üçüncü çocuk ise sessiz bir şekilde:
_bizim maddi durumumuz olmadığı için annem yapıyor demiş...Very Happy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Adamın biri doktora gitmiş.Doktor tahlil sonuçlarını ve röntgen filmlerini uzun uzun incelemiş ve adama ‘’malesef beyefendi’’ demiş .’’Fazla ömrünüz kalmamış’’.

Adam üzündüden düşecek gibi olmuş,
‘Peki ne kadar yaşayacağım doktor’
‘On’
‘Doktor çıldırtma adamı On ne? On ay mı , On hafta mı, On gün mü?
‘Dokuz, sekiz, yedi , altı...’ Very Happy

kadın aynanın önünde duruyordu kocasına döndü:
şişmanım,vucudum kırış kırış,çok çirkinim.moralim fena halde bozuk bana güzel birşey söylede düzelsin
kocası cevap verdi:
gözlerin hala sapasağlam Very Happy

En son forever-FB tarafından Salı Eyl. 08, 2009 2:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl

MesajKonu: Geri: Birbirinden Komik Fıkralar :D   Birbirinden Komik Fıkralar :D EmptySalı Ağus. 11, 2009 2:36 am

kimse beğenmedimi fıkraları anlamadım neyse Smile

bir tane daha fıkra yazayım;
çocuğun biri bir gün babasına sorar ; baba çocuk nasıl oluyor?
tabi halıyle adam söyleyememiş ve demişki ;gece yatarken yatağın yanına şeker koyuyorsun sabah cocuk oluyor demiş.
çocukta gece şekerlerı koymuş yatağının yanına
sabah kalktığında ne görsün bir avuç karınca o kadar çok olunca çocuk kızmış sonra şöyle demiş;şimdi demiş bir vurcam ama BABA YÜREGİ işte dayanmıyo Very Happy
TequiLaa*
Yedek Oyuncu
TequiLaa*

Rep : 2
Yer : Ankara
Birbirinden Komik Fıkralar :D I231075_bjkli

MesajKonu: Geri: Birbirinden Komik Fıkralar :D   Birbirinden Komik Fıkralar :D EmptyCuma Ağus. 21, 2009 4:48 am

qzL olmus. .

Bnden de birkaç Fıkra Smile

Geçen Gün Yolda Bi Taksi Çewirdim Hala DönüoVery Happy

Afrikalı küçük babasına sormuş:
- "Baba, pipinle oyanayabilir miyim?"
Babasi cevap vermis:
- "Oyna ama çok uzaklaşma" Very Happy

Adamın biri bir fast-food lokantasında:
- "Bana iki sosisli, bi tanesine hardal koyma"
Garson:
- "Hangisine?" Very Happy

Adam melon şapkasının üzerinden kafasının
kaşımaya çalışan bir başka adam görmüş ve yanına
giderek:
- Afedersiniz, siz Laz mısınız?
- Evet, neden sordun?
- Şapkanızın üzerinden kafanızı kaşımaya
çalışıyordunuz da.
- Ne olmuş yani?! Sen popon kaşınınca pantalonunu
mu çıkarıyorsun? Very Happy Very Happy

temel'e sormuşlar: Temel, birinin kafasını karıştırmak için ne dersin?

Temel "54" demiş. Soran kişi merak etmiş: Ya niye 54 dedin durduk yere?

Temel açıklamış: Bak gördün mü kafan nasıl karıştı. Very Happy

Bnden Bu kadar huh
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN

MesajKonu: Geri: Birbirinden Komik Fıkralar :D   Birbirinden Komik Fıkralar :D EmptyCuma Ağus. 21, 2009 9:47 pm

hepinize teşekkürler güzel fıkralar bunlar Very Happy sağolun
http://www.arenafutbol.org
TequiLaa*
Yedek Oyuncu
TequiLaa*

Rep : 2
Yer : Ankara
Birbirinden Komik Fıkralar :D I231075_bjkli

MesajKonu: Geri: Birbirinden Komik Fıkralar :D   Birbirinden Komik Fıkralar :D EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 5:00 pm

ÖnemLi deqil snde SaoL Very Happy

Birbirinden Komik Fıkralar :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Birbirinden güzel meşaleler
» komik futbol 2
» İş'te Hayat Bu :D (çok komik :) )
» Çok Komik bir Fıkra ! xD
» Komik Kazalar