ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Taraftar kaybetti Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Taraftar kaybetti Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taraftar kaybetti

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Taraftar kaybetti I231076_gsli

Taraftar kaybetti Empty
MesajKonu: Taraftar kaybetti   Taraftar kaybetti EmptySalı Şub. 02, 2010 2:13 am

Bu kongre bazı gerçekleri ortaya çıkarttı. Kimse kızmasın birazdan okuyacaklarına. Bu kulübün gerçek sahibi kongre üyeleri, taraftar değil. Mutsuz olan varsa, gitsin üye olsun. Hafta sonunda İnönü'de oynanacak G.Birliği maçında tribünlerden yükselmesi muhtemel "Yıldırım Demirören Yeter" tezahüratını bence değiştirmeliler. Yeter ise Yıldırım Demirören'e değil yeter olan, kongre üyelerine! "Yeter kongre üyeleri, yeter" demeliler... Sondan başa geliyorum. Harika geçen mali kongre sonrasında aklımda soru işaretleri vardı, tartışmalar olabilir diye. İki adayı da bu nedenle kutluyorum. Birbirleri ile karşılıklı yaptıkları siyah-beyaz tezahürat, diğer kulüplere de örnek olacaktır.

Tornistanlar belirledi

Kazananı tebrik etmek lazım. Kaybeden kim? Bence Beşiktaş taraftarı bu seçimi kaybetmiştir. Seçim bitti başlıklı yazımda da, tornistan yapanların
seçimi belirlediğini, kimsenin, 'şu kadar fark olur' diye fikir
yürütemeyeceğini söylemiştim. Açık konuşmak lazım, bu farkı Demirören grubu da beklemiyordu. Ne olursa olsun Murat Aksu'yu
da tebrik etmek gerekiyor. Eğer adaylığını koymasaydı, bu seçime bu
kadar kongre üyesi gelmezdi. Bir başka detay ise, sayın Aksu'nun yerine
başka bir aday, mesela Hasan Arat olsaydı sonuç ne olurdu
soruları da kulislerde bütün gün konuşulan meseleydi. Arat'a mali
kongrede konuşması öncesi yapılan destek ortadaydı! Seçim sonrası sayın
Demirören'in yapacağı çok iş var. Kendisinin en önemli söylemi stat projesi ile birlikte küfürü stat içinden temizlemek olmuştu. Bakalım projeler karşılığını bulabilecek mi? Bir de tribünler ile yönetimin birbirlerine karşı tutumları da nasıl olacak diye merak ediyorum, bu üç yıllık süre içinde!
http://www.arenafutbol.org

Taraftar kaybetti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim kaybetti?
» Bremen düelloyu kaybetti: 4-3
» Pektemek babasını kaybetti!
» Juventus 33'lük savaşçısını kaybetti
» Aksu neden kaybetti