ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler

YazarMesaj
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl
Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler I231073_fbli

Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler Empty
MesajKonu: Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler   Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 12:03 am

Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler Im10243

Fenerbahçe'nin kontenjan açmak için sözleşmesini fesh ettiği Edu, ülkesine dönerken sert açıklamalar yaptı.

Sarı-Lacivertli takımın eski oyuncusu EDU ülkesine dönerken havaalanında çarpıcı açıklamalarda bulundu ve bir daha Türkiye'de futbol oynamayı düşünmediğini söyledi. Fenerbahçe'de oynarken sakatlanmasına rağmen sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedilmesine içerlediğini belirten Brezilyalı oyuncu, buna bir anlam veremediğini de dile getirdi.

Edu, Başkan Aziz Yıldırım ile görüşme talebinin reddedildiğinin de üstünü çizerek, Fenerbahçe yönetiminin kendisine "hakkını FIFA'DA ara" yönünde açıklama yaptığını da söyledi.

Brezilya'dan Fenerbahçe'de oynamak isteyen futbolculara Türkiye'nin güzel ülke olduğunu, Fenerbahçe taraftarının çok büyük olduğunu fakat Fenerbahçe yönetiminin profosyonel olmadığını da bildireceğini ifade eden Edu, Fenerbahçe'de futbol oynadığı dönemde Zico ile çalıştığı dönemi özlediğini de sözlerine ekledi.

İlerleyen yıllarda teklif gelirse Galatasaray'da oynar mısınız ? yönündeki soruya ise 'Şu an konuşmak için erken şu an olayın etkisindeyim' yönünde cevap veren Edu futbol hayatını Brezilya'da sürdürmeyi düşündüğünü açıkladı.

Edu'nun Türkiye'den ayrılırken üzgün olduğu ve aklının Fenerbahçe'de kaldığı gözlendi.

Edu konuşmasının sonunda Türkiye'de kaldığı süre içinde çok güzel günler geçirdiğini ve herkese teşekkür ettiğini Fenerbahçenin sezon sonu şampiyon olmasını dilediğini de belirtti.

Edu: Bana git hakkını FIFA'da ara dediler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Bana kalsa affederim''
» Onur: ''Hakkını verdik ve kazandık..''
» Bu Taraftarın Hakkını Nasıl Ödeyeceksiniz!!!
» Bana BİR ŞEY lazım
» ''G.Saray'da oynamak bana gurur verir''