ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Edu Fener yönetimini topa tuttu Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Edu Fener yönetimini topa tuttu Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edu Fener yönetimini topa tuttu

YazarMesaj
яσηαℓ∂σ
Takım Oyuncusu
яσηαℓ∂σ

Rep : 148
Yer : Burdur
Edu Fener yönetimini topa tuttu I231076_gsli

Edu Fener yönetimini topa tuttu Empty
MesajKonu: Edu Fener yönetimini topa tuttu   Edu Fener yönetimini topa tuttu EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 1:30 pm

Edu Fener yönetimini topa tuttu 1250343835-edu

Fenerbahçe yönetiminin sakatlığı dolayısıyla sözleşmesini tek taraflı olarak fesh ettiği Edu, yönetimi topa tuttu...
Fenerbahçe'nin savunmasında üç yıldır görev yapan ancak geçtiğimiz sezon sakatlanarak uzun süre forma giyemeyen Edu, sözleşmesi tek taraflı olarak fesh edilince eşiyle birlikte ülkesine döndü.

Atatürk Havalimanı’nda bir açıklama yapan Edu, üzgün ve kırgın olduğunu belirterek, "Ben Türkiye’yi, Fenerbahçeyi ve taraftarları çok seviyorum. Ancak Fenerbahçeli yöneticiler bana haksızlık yaptı ve sözleşmemi tek taraflı fesh ederek ücretimi de ödemediler. Bana da ‘FİFA’ya git hakkını ara’ dediler " diyerek şöyle konuştu:
" İlk önce Fenerbahçeli taraftarlara ve Türk halkına beni burada çok iyi ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum. Takımım adına iyi şeyler yaptığıma inanıyorum. Fenerbahçe için en iyisini yaptığım için mutlu gidiyorum, ancak bana yapılan için de mutsuzum. Son aylarda yapılan davranışlar için üzüldüm. Yönetim beni çok üzdü. Yönetim tarafından biraz daha profesyonelce saygı ve sevgi görmek isterdim. Takımda oynarken sakatlandım. Kulübe ihtiyacım olduğum dönemde de kulüp bana sırtını döndü. Açıkçası böyle bir davranış beklemiyordum. Hayatıma bir başka klüpte devam edeceğim. Brezilya’da ve Avrupa’da birkaç kulüple görüşüyorum. Bu olaylar nedeniyle de Türkiye’ye bir daha dönmek istemiyorum." Eşi ile birlikte Lufthansa Alman Havayolları ile Münih üzerinden aktarmalı olarak ülkesine dönen Edu son olarak Türk halkına tekrar teşekkür etti.

Edu Fener yönetimini topa tuttu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayseri Galatasaray'ı topa tuttu!
» Carlos'a Fener'in ahı tuttu!
» Polat topa sert girecek!
» Plan tuttu
» Bursaspor'un inadı tuttu