ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık

+9
CaqataY
Ömer Karaman
WinchesteR
DEL10PiERO
нк gєηç Ŧв™
Rebellious
Assassin™
Futbolizyon
eakin
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Yer : İstanbul
Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 I231073_fbli

Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:08 am

Türk kaleciler mi kimin umrunda Türk kaleciler??kimsenin.
Fenerbahçe son yıllarda belki zaman zaman Türk kalecilerin gazabına uğradı yetişme döneminde ama son 20 yıldır hep Türklerle ısrar etti.
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:09 am

bu kaleci değilmiydi mallorcoya 4 tane attığımızda 3 tane aşırtma yiyen ve böyle bir malı getirip kalemize sokuyorlar
http://www.arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:13 am

Bu maçla ilgili çok canımı sıkan birşeyi daha dile getirmek istiyorum.Keita bu ligin en kaliteli oyuncularından biri gerçekten oynarken insana büyük zevk veriyor.Ama delikanlılık sorunu var bence.Bu maçta yine kendine arkadan yapılan faul sonrası yüzüne hiçbir müdahele edilmemesine rağmen yüzünü tuttu.Bunu defalarca tekrarladı bu sezon.Bence keitaya özel olarak delikanlılık dersi verilmesi lazım.Eğer bu sorunu çözerse 4 4 lük olur.
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:16 am

orası doğru ama volkan barosa kendi çarpıp kendini yere attı artı keita santosu geçtikten sonra bilica omuzu atıp indirdi devam dedi
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:17 am

Futbolsuz derbiye Selçuk ve Leo Franco darbe vurdu !.. Fenerbahçe Ali Sami Yen'de Selçuk'un 40 metreden şutunda inanılmaz bir şekilde topu tutamayan Leo Franco'nun hatasıyla galip geldi ve zirveye bir adım daha yaklaştı !..

Bursaspor'un mağlubiyeti ve Beşiktaş'ın galibiyetiyle derbinin önemi bir kat daha artmıştı. Beraberlik iki takımın da sıralamada bir sıra alta inmesi, mağlubiyet ise şampiyonluk yarışında daha da ağır yara alması anlamına geliyordu...

Tüm bu hesaplarla çıkılan derbide güzellikler ön plandaydı... Fenerbahçeli futbolcuyarın sahaya Özhan Canaydın'ı anan bir pankartla çıkması ve sarı kırmızılı tribünlerin bu güzel jeste alkışlarla yanıt vermesi, son zamanlarda göremediğimiz manzaralardı...

Karşılaşma aslında beklendiği üzere futbol açısından vasatı aşamayan bir 90 dakikaya sahne oldu. Mağlubiyetin çok ağır bir anlama geldiği derbide iki takım da "Aman kaybetmeyeyim, atabilirsem kazanırım" zihniyetiyle oynadı. Bu nedenle de özellikle ilk yarı futbol açısından oldukça zayıf geçti. İlk yarının akılda kalan anları, Güiza'nın yanlış bir bayrakla kesilen gollük atağı ile Galatasaray'ın Jo ve Giovani ile penaltı beklediği pozisyonlardı. Devre 0-0 sona erdi.

İkinci yarıda Galatasaray -ev sahibi olmasının katkısıyla olsa gerek- biraz daha golü düşünür hale geldi. Ancak buna rağmen yakalanan pozisyon sayısı 1'di! Giovani, kale sahasının hemen dışında boş durumda buluştuğu topa iyi vurabilse tabela Galatasaray'ın lehine değişecekti.

Diğer yanda ise Fenerbahçe -Galatasaray karşısındaki şansının tutma kuralına güveniyor olmasından dolayı belki de- sanki 0-0 işine gelen bir snoçmuş gibi pek de atağı düşünmeyen bir görünüm çizmeye devam ediyordu. Kaldı ki golü bile bu kuralı bozmadan atıyordu. Selçuk Şahin, yaklaşık 40 metreden topa vurduğunda belki kendi bile gol olacağını sanmamıştı ama Galatasaray kalecisi Leo Franco'nun akıl almaz hatası, orta hızdaki bir şutun 40 metreden filelere gidebilmesini sağladı (!)

Kalan dakikalarda olması gereken, şampiyonluğa oynayan bir takımın mağlup durumdaysa rakibi üzerinde baskı kurmasıydı. Ama bu olmadı. Galatasaray her ne kadar gol için çabalasa da organizasyon, taktik, düşünce bu yönde değildi. Galatasaray sadece rakip kaleye doğru ilerliyordu ama sadece ilerliyordu...

Tüm bunlara rağmen Galatasaray beraberliği yakalayabilirdi. 90+2'de Keita'nın ceza sahası ön çizgisinden dönerek yaptığı nefis vuruşu, Volkan Demirel muhteşm bir kurtarışla çıkarmasaydı.

Cüneyt Çakır'ın son düdüğü çaldığında Fenerbahçe Ali Sami Yen'de fazla elde edemedeği derbi galibiyetlerinden birine imza attı ve 55 puanla ikinci sıraya çıktı. Evinde ilk kez yenilen Galatasaray ise 53 puanla 4. sıraya indi.

GALATASARAY-FENERBAHÇE: 0-1
STAT: Ali Sami Yen
HAKEMLER: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Aleks Taşçıoğlu

GALATASARAY: Leo Franco, Sabri, Neill, Servet, Caner, Mustafa Sarp, Mehmet Topal (Dk. 57 Arda Turan), Elano, Keita, Giovani, Jo (Dk. 69 Baros)
TEKNİK DİREKTÖR: Frank Rijkaard

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Lugano, Bilica, Santos, M.Topuz, Selçuk, Özer, Vederson, Alex, Güiza (Dk. 86 Gökhan Ünal)
TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum

GOL: Dk. 70 Selçuk

SARI KARTLAR: Dk. 14 Mehmet Topal, Dk. 38 Mehmet Topuz, Dk. 66 Caner, Dk. 80 Baros, Dk. 80 Volkan Demirel

İLK YARIDAN DAKİKALAR
7. dakikada sağdan çalımlarla ceza sahasına inen Giovani'nin ortaladığı topu, ön direkte Bilica kafayla kornere göndererek tehlikeyi önledi.

10. dakikada yaklaşık 30 metreden Vederson'un yaptığı sert vuruşta, meşin yuvarlak üsten az farkla auta çıktı.

27. dakikada Caner'in kullandığı taç atışında topla soldan Fenerbahçe ceza sahasına giren Giovani, bu kez şut çekmeyi tercih etti ve meşin yuvarlak kaleci Volkan Demirel'de kaldı.

45. dakikada Selçuk'un orta sahadan pasında topu ceza sahası önünde kontrol eden Güiza'nın sert vuruşunda, meşin yuvarlak üsten auta gitti.

Karşılaşmanın ilk yarısı, 0-0 berabere sonuçlandı.

İKİNCİ YARIDAN DAKİKALAR
49. dakikada Caner'in orta sahadan uzun ortasında Keita defansın arkasına sarkarken, kalesini terk eden Volkan Demirel meşin yuvarlağın sahibi oldu.

57. dakikada Neill'in uzun pasında Fenerbahçe defansının arkasına sarkan Jo, sol çaprazda kontrol ettiği topu kale önüne çıkarırken, burada Giovani müsait durumda kötü bir vuruş yaparak topu yandan auta attı ve çok önemli bir gol fırsatını değerlendiremedi.

GOL. 70. dakikada Fenerbahçe, Selçuk'un attığı golle Galatasaray karşısında 1-0 öne geçti. Orta sahayı biraz geçtikten sonra Selçuk'un yaptığı sert vuruşta, kaleci Franco hemen önünde seken topa müdahale edemedi ve meşin yuvarlak filelerle buluştu: 0-1.

84. dakikada ceza sahası önünden Elano'nun yaptığı sert vuruşta, top yandan az farkla auta gitti.

90. dakikada sağdan Sabri'nin ortaladığı topu ceza sahası içinde önüne indiren Keita'nın dönerek sert vuruşunda, kaleci Volkan Demirel son anda meşin yuvarlağı tokatlayarak kornere çeldi.

Fenerbahçe derbiden 1-0 galip ayrıldı.
http://arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:19 am

[quote="ѕєçкιη özтüяк"]orası doğru ama volkan barosa kendi çarpıp kendini yere attı artı keita santosu geçtikten sonra bilica omuzu atıp indirdi devam dedi[/quote]

Bence bu maçla ilgili tek olumlu olay cüneyt çakırın kırmızı kartına başvurmamasıydı.Gs taraftarı ise 1 pet şişe dışında gayet iyi bir misafirlik gösterdiler.Alex e gelen pet şişeyi ben normal karşılıyorum olması dopal saraçoğlundada oluyor.Genelde gs taraftarını kutluyorum
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:20 am

boşveer artık konuşmak içimden gelmiyor bu konularda artık sıktı 2000den sonra atılan palavralar yalanlar her sezona ynı takımda değişen hiçbir şey yok!!! bizimkiler fenerbahçe yolunda devam ediyor tesis para proje gibi peki ben parayı napiiiim!!!!
başarı olmadıktan sonra???
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:23 am

Türkiyede şöyle bir olay var bir taraftar kendi oyuncusunu eleştirince kötü taraftar oluyor.Bence bir taraftarın oyuncusunu beğenme zorunluluğu yoktur taraftar armaya ve formaya aşıktır.
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:30 am

kırmızı kartlık pozisyon yoktuki sadece bazı sarılarda adaletti olmadı okadar sonuca etki edicek fazla hatalı karar vermedi
Futbolizyon
No-Post !
Futbolizyon

Favori Oyuncu : Lionel Messi,Arda Turan,Iniesta
Rep : 113
Yer : İzmir

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:45 am

Gs yense güzel olurdu tabi ki fakat futbolcularımızın mücadelesi görülmeye değerdi.Bireysel hatalar yüzünden bu sene çok puan kaybettik ve yine aynı şekilde puan kaybediyoruz.Rüştü Saraçoğlundaki maçta yine Leo Franco yüzünden gol yemiştik ve yine onun yüzünden yiyoruz.Artık yönetimin bu işe bir el atması lazım yoksa daha çok böyle stresli maçları kaybederiz.
Hakeme gelirsek çok kötü yönetmedi fakat kötü yönetti.
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 3:47 am

mustafa sarp leo franco barış özbek bu takımın futbolcuları değil!!!!
bana görede sistemimize mehmet topal kesinlikle uymuyor çok düz bir futbolcu
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

Favori Oyuncu : Wayne Rooney Ji Sung Park
Rep : 85
Yer : Eskişehir

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:00 am

Galatasaray benim için bitmiştir.Ne gelirse gelsin başına isterlerse kapatsınlar BEN BÖYLE TAKIM GÖRMEDİM! Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 417510 Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Icon_evil Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 83141
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:01 am

ApriL demiş ki:
Galatasaray benim için bitmiştir.Ne gelirse gelsin başına isterlerse kapatsınlar BEN BÖYLE TAKIM GÖRMEDİM! Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 417510 Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Icon_evil Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 83141
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:02 am

Seçkin ne yazdın anlamadım Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Icon_rolleyes Ya da yazdığın gözükmüyor.Ya kardeşim ben böyle takım görmedim adamlar
Frank Rijkaard'ı getirdiler ama hiçbi halta yaradığı yok.Bıktım bu takımın yenilgilerinden!!!Adamsanız eğer Bursaya yenilirsiniz de Bursa şampiyon olur.Adamsanız Feneri şampiyon yapmazsınız Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 417510

Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:20 am

yazdıklarını alıntı yaptım bişey yazmadım ekstradan bu saatten sonra ne maçlarını izlerim nede o stada giderim o şahsiyetsiz futbolcuları görmek istemiyorum hele o leo malını HİÇ!!!!!!
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:22 am

ѕєçкιη özтüяк demiş ki:
yazdıklarını alıntı yaptım bişey yazmadım ekstradan bu saatten sonra ne maçlarını izlerim nede o stada giderim o şahsiyetsiz futbolcuları görmek istemiyorum hele o leo malını HİÇ!!!!!!

Katılıyorum dostum doğma büyüme GS'li olmama rağmen bu sefer sınırı aştılar bu kaçıncı ya.Yetti artık bizde de bi sabır var Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Icon_evil
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:24 am

çoğu gs linin vermediği kullanmadığı lisanlı ürünlerin çoğunu kullanıyorum gsbonus,mobile,bilyoner artı stada gidişler ve forma çart çurt
peki bu kadar desteğin karşılığı her maçtan sonra sinir stres üzüntü ve her sezon atılan palavralarmı olucak???
yeter artık buraya kadar!!!
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 4:27 am

ѕєçкιη özтüяк demiş ki:
çoğu gs linin vermediği kullanmadığı lisanlı ürünlerin çoğunu kullanıyorum gsbonus,mobile,bilyoner artı stada gidişler ve forma çart çurt
peki bu kadar desteğin karşılığı her maçtan sonra sinir stres üzüntü ve her sezon atılan palavralarmı olucak???
yeter artık buraya kadar!!!

Sonuna kadar destekliyorum bu yaptıklarının çoğunu yapmadım şuan ki hissetiğin siniri düşünemiyorum bile...Hak etmiyolar parayı çuvalla para alıyosun ulan barri biraz hırs yap da gol at allah belaları yaaaa Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 417510 Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 417510 Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 Icon_evil
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 6:03 am

Galatasaray'ı bırakmanız pozisyon vermediğimiz bir maçta şansa kaybettiğimiz Fenerbahçe maçına kaldıysa zaten hiç tutmayın daha iyi. Kimse içeride dışarıda Feneri yenicez ve şampiyon olucaz diye söz vermedi. 2 senede bir zaten şampiyon oluyoruz. Böyle bir taraftar varken şampiyon olmayalım daha iyi. Leo Franco'yu yuhlayan taraftara yazıklar olsun.
Demekki endüstriyel futbolda sevgi paraya, oyuncuya, yıldıza. Nerde eski arma sevgisi nerde Parçalı ruhu...
http://arenafutbol.org
By_UnKaS
A2 Takım
By_UnKaS

Favori Oyuncu : Alexandre Pato Ve Keita
Yer : den yere

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 5:13 pm

Emre Akın demiş ki:
Galatasaray'ı bırakmanız pozisyon vermediğimiz bir maçta şansa kaybettiğimiz Fenerbahçe maçına kaldıysa zaten hiç tutmayın daha iyi. Kimse içeride dışarıda Feneri yenicez ve şampiyon olucaz diye söz vermedi. 2 senede bir zaten şampiyon oluyoruz. Böyle bir taraftar varken şampiyon olmayalım daha iyi. Leo Franco'yu yuhlayan taraftara yazıklar olsun.
Demekki endüstriyel futbolda sevgi paraya, oyuncuya, yıldıza. Nerde eski arma sevgisi nerde Parçalı ruhu...

sana katılıyorum bi yenildik diye takımmı bırakılır
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 11:44 pm

Emre Akın demiş ki:

burda galatasaraya laf söyleyen yok benim sitemim futbolculara bana göre franco kaleci felan değil geçmişine bakın görürsünüz mallarcoya 4 tane attığımızda nasıl goller yediğini ta ozaman gördük zaten adam olsa madrid bedavaya bırakmazdı elano okadar para verildi daha bu sezon doğrudan bir katkısı yok takıma artı mustafa sarp ve mehmet topal hala herkesin görmesine rağmen birtek bunu rijkaard göremedi bu 2 adam yan yana oynadığında doğru dürüst atağa kalkamıyoruz!!
ilk yarıdaki eskişehir maçından itibaren ilk 7 maçlık periyotdaki sistemi değiştirdi ve takım düşüşe geçti çift ön libero hangi akla sığarak oynuyoruz anlamadım arda adam sakat ona rağmen oyuna aldı ne değişti??? hücumda daha etkisiz olduk
sezon başı ne dendi? hedef tüm kupalar ben hertürlü desteği verip yağmurda karda stada gidiyorsam ve gs nin bütün projelerine destek veriyorsam hesap sorarım!!!
artı eski arma sevgisi demişsin ben o takımda hakan şükürün dakika 90+5 te leeds maçında yerde yatarken pres yaptığını bilirim bizim altyapıdan çıkan futbolcular haricinde HİÇBİR KİMSE GALATASARAY SEVGİSİYLE OYNAMIYOR!!! kimse boşuna hikaye okumasın Türk futbolcuların çoğunun değişmesi gerek
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 29, 2010 11:52 pm

Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 50

şampiyon olduğumuzda ağlayan kahramanları görüyosunuz dimi şuan bu yürekle oynayan kaçtane futbolcu var?????
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 12:45 am

Ayrıca galatasaraylılık konusundada herkesle yarışırım

Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 29032010028
Futbolizyon
No-Post !
Futbolizyon

Favori Oyuncu : Lionel Messi,Arda Turan,Iniesta
Rep : 113
Yer : İzmir

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:16 am

Jo maçtan sonra evinde parti vermiş neye seviniyor merak ediyorum ?
Rebellious
No-Post !
Rebellious

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık   Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık - Sayfa 2 EmptySalı Mart 30, 2010 1:25 am

futbolist demiş ki:
Jo maçtan sonra evinde parti vermiş neye seviniyor merak ediyorum ?

yabancılar arma sevdasını asla bilemezzzz!!!!

kaldıki bana göre arma için oynayan sabri arda uğur ve aykut var gerisi hepsi para için bu takımda

elano geldiği günden beri ne yaptı??? mustafa sarp üst düzey avrupa maçında gördük neler yapabileceğini mehmet topal defans yönü gayet iyi ama aldığı topları oyuna sokamamsı yüzünden hızlı atağa kalkamıyoruz ve topu geniş alana taşıyamıyoruz caner hırslı ve hızlı ama ne yaptığını bilmiyor kafasında düşündüğüyle uyguladığı tamamen zıt
servet miladı doldu
Türk futbolcuların gözden geçirilmesi gerek jo direk forvet oynayan bir futbolcu değil inşallah bonservisini almazlar
gio bana göre alınırsa geleceğimizi kurtaracak futbolculardan biri bana göre yeni sezona şimdiden başlayıp hızlı hırslı pres yapan bir ortasaha kurulmalı Türklerden oynatılacak futbolcular için diyorum artı birtane kule forvet hakan şükür misali defans göbek neill süper ama türklerle anlaşamıyor veya türkler ona ayak uyduramıyor bilemiyorum sol bek lazım hızlı ve ofansa katkı sağlayan ve en önemlisi oyun kurucu pas dağıtıcı bir futbolcu gerek hagiden sonra böyle bir futbolcu gelmedi yıllardır bunun eksikliğini hissediyoruz
bunlar yapılmazsa gelecek sezonda birşey beklemiyorum!!!

Galatasaray - Fenerbahçe | Derbi Özel Tek Başlık
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» ÖZEL HABER: Sercan Galatasaray'a Çok Yakın !
» ÖZEL HABER: Galatasaray'da Yabancı Harekatı
» Galatasaray'da Stoper için 2 ciddi aday | ÖZEL HABER
» ÖZEL HABER - Galatasaray Çatısız Oynayacak
» Galatasaray Store’dan Metin Oktay’a Özel