ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Bu takım ligde kalacak" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Bu takım ligde kalacak" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Bu takım ligde kalacak"

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
"Bu takım ligde kalacak" I231076_gsli

"Bu takım ligde kalacak" Empty
MesajKonu: "Bu takım ligde kalacak"   "Bu takım ligde kalacak" EmptyÇarş. Mart 31, 2010 7:13 pm

"Bu takım ligde kalacak" Yasincakmak_mehmetyildiz_idman10

Turkcell Süper Lig'de mücadele eden Sivasspor, Galatasaray maçı
hazırlıklarına başladı. Geçen hafta son dakikada bulduğu golle
Gaziantep deplasmanından 1 puanla dönen Sivasspor, Turkcell Süper
Lig'in 28. haftasında kendi evinde oynayacağı Galatasaray maçı
hazırlıklarına başladı.

Sivasspor Tesisleri'nde Mesut Bakkal yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan İbrahim Şahin ile Lucien katılmadı. Antrenmanın ilk 10 dakikasında basın mensuplarının görüntü almasına izin verilirken futbolcular bir süre yaptıkları düz koşunun ardından topla beraber çalışmalara başladı.

Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Galatasaray maçının çok zor olacağını ifade ederek, "Önümüzdeki maç, Galatasaray maçı. Her zaman söylediğim gibi kolay maç yok. Zor maç. Ama biz bu hafta zoru başarmak için sahaya çıkacağız. Oyuncularıma güveniyorum, şehirdeki bu sıcak sempati ve sinerjiye güveniyorum. Bunun da maçta bize olumlu olarak yansıyacağını düşünüyorum. Buradan inşallah başımız dik ayrılacağız" dedi.

Sahaya galibiyet için çıkacaklarını belirten Bakkal, "Tabi ki kazanmak için çıkacağız. Sivas olarak hep beraber kazanmayı da özledik. Böyle bir maçı da kazanalım artık" diye konuştu.

Fenerbahçe-Galatasaray maçındaki golün hatırlatılması üzerine ise Bakkal, "Golü yiyen de iyi bir kaleci. Talihsizlik bence. İnşallah o talihsizliği biz yaşamayalım" dedi.

Sivassporlu futbolcu Yasin Çakmak ise ligde kalacaklarını ifade ederek, "Gaziantep maçından aldığımız beraberlik hem hocamız adına hem bizim adımıza hem de Sivas şehri açısından kalan maçlarımıza motive olmamızı sağlayacak. Sonuçta kalan maçlarımızın hepsi final havasında geçecek. Ben şuna inanıyorum ve bilinmesini istiyorum ki, bu takım ligde kalacak. Bunun başka bir alternatifi yok. Biz de bu takımı ligde bırakmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kalan bütün maçlarımızı aynı konsantre ile biz
bu takımı nasıl ligde bırakırız o şekilde mücadele edip bu takımı ligde bırakacağız" ifadelerini kullandı.
http://www.arenafutbol.org

"Bu takım ligde kalacak"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turckcell Süper Ligde şampiyon hangi takım olur?
» "Kupada Galatasaray'ı, ligde Beşiktaş'ı yeneceğiz"
» "Ligde ve Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz"
» Kutlu: "Ligde en avantajlı takımız.."
» Özden: "Ligde kalacağız"