ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim

4 posters
YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim I231076_gsli

Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim Empty
MesajKonu: Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim   Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:58 am

Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim Altayli_haberturk

Gazete Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'un '3 milyon euro' açıklamasına tepki gösterip 'Münevver'in babası artık benim' yazdı. İşte o yazı.

MÜNEVVER Karabulut'un babasını ilk olarak Habertürk TV'nin bir programında gördüm. Program öncesi oturup biraz konuştuk. Kendisine şunları söyledim: "Bu konuda çok ortaya çıkıp konuşmayın. O televizyon senin bu televizyon benim dolaşmayın. Merak etmeyin, biz kızınızın katilinin yakalanması için gereken her şeyi yapacağız. Münevver artık hepimizin kızı. Ama siz konuştukça konu tersine döner. Konuşmayı bilmiyorsunuz. Antipatik hale gelebilirsiniz."

Ertesi gün Münevver cinayetiyle ilgili olarak NTV'de, Okan Bayülgen'e konuktum. Baba Süreyya Karabulut da davetliymiş. Gelmedi. Okan, "Abi bir arayıver de gelsin. Bizi ortada bıraktı" dedi.

Okan'a, "Adama televizyon televizyon dolaşma diyen benim, şimdi nasıl bunu söylerim" dedim.

Birkaç gün sonra bir avukat çıkageldi, "Ailenin avukatıyım" diye. Belli ki, davanın medyatikliğinden yararlanmak isteyen bir uyanıktı. Bir sürü şey anlattı. Yolladım gitti.

Bir hafta sonra baktım, Ayşe Arman'a anlatmış o ipe sapa gelmez lafları.

Bir süre sonra o avukat da ortadan kayboldu. Ama Süreyya Karabulut yine ortalığa çıktı. Saçmaladı, konuştu, suşladı.

Acısına verdik ama sonunda iş zıvanadan çıktı.

Ve en sonunda baba Karabulut tuzağa düşürüldü.

Garipoğlu Ailesi şanına yakışır bir şekilde Süreyya'nın babasıyla, üstelik de bir gazeteci aracılığıyla buluşmuş Süreyya Karabulut'a para teklif edilmiş ve Garipoğlu Ailesi'ne yakışacak bir şekilde kayda alınıp dağıtılmış.

Baba, Garipoğlu Ailesi'nden katil zanlısının teslim edilmesini, kızı adına bir hastane yapılmasını ve 3 milyon Euro istemiş.
Ah o 3 milyon Euro olmasa ortada hiçbir şey yok, ama istemiş.
Şimdi görüyorum ki, Garipoğlu Ailesi parasal gücünü kullanarak tam tersi bir kamuoyu yaratmaya, öldürülen kızı ve ailesini karalayarak katili kurtarmaya çalışıyor.

Münevver'in bir teğmenle mesajları basma sızdırılıyor, babanın para için kızının acısını satan adam olduğu gösterilmek isteniyor.

Bunlar tutmaz.

Benim gördüğüm, en vahşi cinayetlerden birine kurban giden, kafası kesilerek öldürülen baba değil kızı.

Biz bu işin baba Süreyya Karabulut için değil Münevver ve Münevver gibi mazlumlar adına takipçisi olduk. Münevver'in katilinin yakalanmasını istiyorum.

Baba Karabulut davaya ihanet etmiş olabilir.

Ama artık Münevver'in babası benim.
http://arenafutbol.org
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim   Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim EmptyCuma Eyl. 04, 2009 10:34 pm

Vayy bee Süreyya Karabulut işin tadını kaçırdı gerçekten yazıklar olsun.
http://www.arenafutbol.org
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

Favori Oyuncu : Wayne Rooney Ji Sung Park
Rep : 85
Yer : Eskişehir
Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim   Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 7:57 am

JeFFHaRDy demiş ki:
Vayy bee Süreyya Karabulut işin tadını kaçırdı gerçekten yazıklar olsun.

Katılıyorum sana
zeynep
SuperStar
zeynep

Favori Oyuncu : Semih Şentürk
Rep : 75
Yer : sinop

MesajKonu: Geri: Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim   Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:36 pm

ya ben bu adamı anlayamıyorum senin kızım ölmüş evlat bu ya insan parayı düşünür mü ya veya kameralar karşısın da yaptıkları gerçekten yazıklar olsun bunada bunun gibilere de
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN

MesajKonu: Geri: Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim   Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:41 pm

zeynep demiş ki:
ya ben bu adamı anlayamıyorum senin kızım ölmüş evlat bu ya insan parayı düşünür mü ya veya kameralar karşısın da yaptıkları gerçekten yazıklar olsun bunada bunun gibilere de

KESİNLİKLE
http://www.arenafutbol.org

Süreyya Karabulut'a tepki: Münevver'in babası artık benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Terry'nin babası kokain satıcısı
» 85'lik dede, ikiz babası olmayı bekliyor
» Babalarin Babasi - 1975 (Cüneyt Arkin - Filiz Akin)
» Seyda'nın babası: Oğlum yeni doğmuş gibi mutluyum
» Benim Kuzi