ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz

3 posters
YazarMesaj
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Yer : İstanbul
Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz I231073_fbli

Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz Empty
MesajKonu: Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz   Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz EmptyCuma Mayıs 07, 2010 10:02 pm

Takımın parasını alamadığı için antremana çıkmadığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyleyen Atalay, "Bu da karşı tarafın bir oyunu. Futbolcular dün de bugün de antremana çıktılar" dedi.

Takımı çalışmalarını basına kapattık
Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'na katılan Atalay, "Çıkan haberler yalan. Pis ve çirkin iddialar bu da karşı tarafın bir oyunu. Takımın çalışmalarını basına kapattık. İki gündür takım çalışmalara devam ediyor. Bir iki futbolcunun alacağı vardı onu da bu sabah ödedik. Haberler yalan" dedi.

Fener'i 3-0 yeneceğiz
Kendisinin geçtiğimiz günlerde yaptığı "özür" açıklamasının çarpıtıldığını ifade eden Atalay, "Bu oyunlara gelemeyceğiz. Takım aslanlar gibi çalışıyor. Teknik heyetimizde hiçbir sorun yok. Bu haberlerden önce Fenerbahçe'yi 1-0 yeneceğiz diyiyordum şimdi 30 yeneceğiz diyiyorum. Bu iddialı bir açıklama değil bilgiye dayanarak yaptığım bir açıklama" şeklinde konuştu.

Şampiyonlukta Anadolu'ya gidecek
Sert açıklamalarına devam eden Atalay, "A ve B planlarını bozduk. Sıra geldi C planına lig bittince tüm gerçekleri açıklayacağız. Türkiye Kupası Anadolu takımı Trabzonspor'un oldu, şampiyonlukta Anadolu'nun diğer takımı Bursaspor'un olacak" diye konuştu.

Kuddusi Müftüoğlu ataması
Atalay, Ankaragücü-Fenerbahçe maçını Kuddusi Müftüoğlu'nun yönetecek olması hakkındaysa, "Kötü bir yorum yapmamı bekemeyin, Müftüoğlu çok namuslu ve iyi bir hakem. Çıkacak ve en doğru şekilde maçı yönetecek" diyerek sözlerini tamamladı.

var tmp;
tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a");
for(i=0; i
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz   Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 5:24 am

valla ben bu medyadan bıktım bukadarda yalan dolan haber yapan bir medya olamaz!! hangisini inanıcaz antrenmana çıktılarmı çıkmadılar??
anlamadım gitti
http://www.arenafutbol.org
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515

MesajKonu: Geri: Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz   Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 10:17 pm

Ankaragücünde sorunlar bitmiş aldığım haberlere göre
Vittek, Sapara gibi Ulusal takımda oynama hedefli oyuncular için müthiş bir vitrin maçı olacak
Aynı zamanda Serkan Kırıntılı, Elyasa gibi yurtdışından istenen oyuncular içinde güzel bir vitrin maçı
Onun yanında 3 hedefinden 2sini yitirmiş bir Fenerbahçe
Maçın zevkli olacağı kesin ama kim kazanır tahmin yapmak çok zor
http://arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

MesajKonu: Geri: Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz   Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz EmptyPaz Mayıs 09, 2010 6:42 pm

Keyifli bir karşılaşma olacağı kesin ben Fenerbahçenin kazanacağını düşünüyorum ve haftaya kadıköyde şampiyonluk turunu atacağını düşünüyorum..
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

MesajKonu: Geri: Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz   Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 3:15 am

Maç öncesi yazdıklarım ortada hepsinin arkasındayım.Bu arada sayın atalayın futbol bilgisini kutlamak gerek.Bilgiye dayalı açıklamalar yapmış gerçekten dediği gibi oldu.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515

MesajKonu: Geri: Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz   Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 5:06 am

Keşke iddaa oynasaymış 3-0 diye Smile
http://arenafutbol.org

Atalay: Fener’i 3-0 yeneceğiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray’ı yeneceğiz!
» ''Valencia'yı yeneceğiz''
» Fener'i tam 16 kez yendi
» Fener ile Denizli 38. kez.
» "Kupada Galatasaray'ı, ligde Beşiktaş'ı yeneceğiz"