ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım

2 posters
YazarMesaj
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Yer : İstanbul
Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım I231073_fbli

Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım Empty
MesajKonu: Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım   Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım EmptySalı Mayıs 11, 2010 11:37 pm

Beşiktaş ve F.Bahçe forması giyen Tümer Metin çarpıcı açıklamalarda bulundu. “F.Bahçe’ye şartlar iyi olduğu için imza atmıştım. Ama ben çocukluğumdan beri Beşiktaş’ı tutuyorum." İŞTE DETAYLAR..

Beşiktaş ve F.Bahçe forması giydikten sonra futbol hayatına Larissa’da devam eden Tümer Metin, Lig TV’deki ‘2’ye 1’ programına çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Yunanistan’da yılın en iyi 18 futbolcusundan biri seçilen eski milli yıldızdan inciler: “Sezonun en iyi kadrosu için ülkede oylama yapıldı ve 18 kişinin içinde yer aldım. 2 sene daha oynayacağım ama Yunanistan’da mı olur bilmiyorum. Başkanla görüşeceğim.

Yunan Ligi Türkiye’ye göre daha kolay. Oyuncu bazında baktığınızda kalite Türkiye liginde daha fazla. Yurt dışına geç açıldım. Eğer 22’li yaşlarda Avrupa’ya açılsam, Real Madrid, Liverpool gibi takımlar oynayabilirdim. Bence Arda ve Semih biran önce Avrupa’ya gitmeli. Olympiakos başkanının Fatih Terim’i senelerdir istediğini hepimiz biliyoruz. Son 15 gündür de çok ciddi yazılar var bu konuda.

Benim hangi takımı tuttuğumu herkes merak ediyor. Hangi formayı giyersem o takım için savaşırım ancak ben Beşiktaşlıyım. F.Bahçe’ye ise bir tek para için gitmedim. Türkiye’de şampiyonluk yarışı iyice kızıştı. 1 puanlık fark önemli. Avantaj F.Bahçe’nin elinde şu anda. Ben diyorum ki F.Bahçe bu saatten sonra şampiyonluğu vermez.”

‘TURCO GİT’ DEDİLER

Yunanistan’da ilk günlerde istenmeyen adam ilan edildiğini söyleyen Tümer, daha sonra taraftarlar ile kaynaşıp, takımın en önemli yıldızı oldu
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım   Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 5:56 am

Ya sizin gibi futbolculara uyuz oluyorum yalanınızı YİYİM!!!
peki niye fenerde oynadın?? emre de bende gs liyim diyordu Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım 0396
şimdi fb de bırakın yaaa bu işleri
http://www.arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Yer : İstanbul
Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım   Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 4:01 pm

мιℓαη вαяσѕ demiş ki:
Ya sizin gibi futbolculara uyuz oluyorum yalanınızı YİYİM!!!
peki niye fenerde oynadın?? emre de bende gs liyim diyordu Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım 0396
şimdi fb de bırakın yaaa bu işleri

Aslında işin kolayı var baştan her takımda oynarım diyeceksin o zaman herkes sana saygı duyar....

Tümer Metin:Ezelden Beşiktaşlıyım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tümer Metin: "Kendimi hain hissetmedim"
» Tümer'e büyük onur
» Metin 2 Download
» Metin Oktay Wallpaper
» Metin Keçeli toplantısını erteledi