ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Tokatspor kongreye gidiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Tokatspor kongreye gidiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokatspor kongreye gidiyor

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Tokatspor kongreye gidiyor I231076_gsli

Tokatspor kongreye gidiyor Empty
MesajKonu: Tokatspor kongreye gidiyor   Tokatspor kongreye gidiyor EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 3:31 am

TFF 2. Lig takımlarından Tokatspor'da, olağanüstü kongre kararı alındı. Tokatspor Basın Sözcüsü Kaya Çakırtaş, Uzunburun Adnan Çiçek Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, takımın Bank Asya 1. Lig'e yükselmeyi son anda kaçırdığını söyledi.Böyle bir sonuçtan dolayı üzgün olduklarını ifade eden Çakırtaş, ''Tokatspor, önümüzdeki yıl da 2. Lig'de mücadele edecek'' dedi.

Yönetim kurulunun dün akşam toplandığını ve olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıklayan Çakırtaş, şöyle konuştu: ''Biz yönetim kurulu olarak Tokatspor Bank Asya 1. Ligi'ne çıksa da genel kurul kararı alacaktık. Yönetim kurulu olarak 18 Haziran'da olağanüstü kongre kararı aldık. Göreve talip olacakların önünü açmak için böyle bir karar aldık. Kongre eğer 18 Haziran'da çoğunluk sağlanamazsa 25 Haziran'da tesislerimizde yapılacak.''

Tokatspor kongreye gidiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokatspor'da kongreye doğru
» Tokatspor kampa girdi..
» Turgutluspor'da kongreye doğru!
» Tokatspor-Göztepe: 1-1
» Tokatspor-E. Şekerspor: 2-0