ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu I231076_gsli

Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu Empty
MesajKonu: Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu   Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:43 pm

TFF 2. Lig'e düşen Kocaelispor'da genel sekreter Oktay Kalyoncu'nun kulüp başkan vekilliğine getirildiği bildirildi.

Kulüp basın sözcüsü Yakup Yıldız, KEV Sefa Sirmen Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, yönetim kurulu toplantısında, ''usulsüz işlem yapmak'' ve ''zimmete para geçirmek'' suçlarından eski başkan Serhan Gürkan ve yönetici Ahmet Tandoğan ile tutuklu bulunan kulüp başkanı Muammer Çelik'e vekalet etme görevinin genel sekreter Oktay Kalyoncu'ya verildiğini belirtti.

Yönetim kurulu toplantısına 9 yöneticinin yanı sıra antrenör Soner Alp'in de katıldığını ifade eden Yıldız, başkan Çelik'in tutukluluk halinin devam etmesi üzerine yönetim kurulunun Kalyoncu'ya, Kocaelispor'u temsil etme yetkisi verdiğini bildirdi.
Yıldız, şöyle konuştu:

''Çelik'in tutukluluk halinin devam etmesi, ilk duruşmasının 24 Haziranda olması ve cezasının henüz belli olmaması dolayısıyla yönetim kurulu acil toplantı yaparak genel sekreter Kalyoncu'ya, Muammer Çelik cezaevinden çıkana kadar kulübü temsil etme görevi verdi. Karar alınması beklenen bir diğer konu da takımı kimin çalıştıracağıydı. Yönetim kurulumuz, oybirliği ile antrenör Soner Alp'in takımı çalıştırmaya devam etmesi yönünde karar aldı.''

Yıldız, takımın yeni sezon hazırlıklarına 5 Temmuz Pazartesi günü tesislerde toplanarak başlayacağını, 7 Temmuzda Kartepe, Abant ya da Gerede'de 15 günlük kamp yapacağını, 2 etaplı kamp programı yapmayı planladıklarını kaydetti.

Yakup Yıldız, ayrıca yöneticilerden Vedat Göksu'nun noter kanalıyla yönetime istifasını sunduğu, yönetim kurulunun istifayı kabul ettiğini bildirdi.

Kulüp Başkan Vekili Oktay Kalyoncu ise oybirliğiyle verilen görevi en iyi şekilde yapmak için elinden gelen gayreti göstermeye hazır olduğunu söyledi.

Öte yandan, geçen sezon ligin ikinci yarısında lisansları çıkartılan Emrah Kol, Ali Cansu, Ali Çamdalı, Murat Hacıoğlu, Atahan Menekşe, Aydın Yıldırım ve Levent Kartop ile sözleşmelerin karşılıklı olarak feshedildiği, Ali Bayraktar ve Bilal Turgut'un ise alacakları için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğu öğrenildi.

Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 25 yaşında başkan oldu!
» Yeni başkan yardımcıları belli oldu!
» Başkan sevinçli!
» Başkan'ın şifreleri
» Es-Es'te başkan değişmedi!