ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Fener'e gelmez Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Fener'e gelmez Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fener'e gelmez

2 posters
YazarMesaj
JuMMpeR
Takım Oyuncusu
JuMMpeR

Favori Oyuncu : StanisLav SéSTaK
Rep : 30
Yer : ANKARA
Fener'e gelmez I325040_aguculu

Fener'e gelmez Empty
MesajKonu: Fener'e gelmez   Fener'e gelmez EmptyPerş. Tem. 15, 2010 8:15 pm

Fener'e gelmez AsamoahGyan

F.BAHÇE’NİN Fransa’nın Rennes takımından transfer etmek istediği Ganalı Gyan Asamoah için kulübün genel menajeri Pierre Dreossi çok umutlu mesajlar vermedi.

Salı akşamı Fransa’nın RMC Radyosu’nun yayınına aynı anda katıldığımız Dreossi “Gyan için F.Bahçe ile aramızda ciddi ekonomik fark var. Ama parada anlaşsak bile ben Gyan’ın İstanbul’a gideceğini sanmıyorum. Çünkü onun hedefi İngiltere’de oynamak” ifadelerini kullandı. Türkiye’nin gündemindeki Fransa Ligi kaynaklı transferlerle ilgili olarak bilgi almak amacıyla beni telefonla programa katılmaya davet eden RMC, programda sürpriz yaparak Pierre Dreossi’yi de yayına bağladı. Dreossi tüm transfer görüşmelerini doğrularken Gyan’ı almak isteyen kulübün en az 18 milyon Euro’yu gözden çıkarması gerektiğini söyledi.

‘AKLI İNGİLTERE’DE’
ŞU an için F:Bahçe’nin bu rakamın çok uzağında kaldığını belirten Dreossi, “Geçen hafta sonu Fransa’da F.Bahçeli yöneticilerle görüştük. Rakamsal açıdan (12 milyon Euro) teklifleri bizim isteğimizden uzakta. Hiçbir transfer için kesin konuşulmamasını bu işin içinde yaşayan biri olarak artık öğrendim. Gyan şu an transfer piyasasında aranan bir futbolcu. Başka teklifler de alıyor. F.Bahçe ile bir rakamda anlaşsak bile Gyan’ın F.Bahçe’ye gitmek isteyeceğini sanmıyorum. O, İngiltere’de oynamak istiyor. En kötü Fransa’da kalmak istiyor. Bugün için bu transfere ‘zor’ diyelim. Ama gelecek ne gösterir, bilemem” diye konuştu.

TOP KOCAMAN’DA
BU açıklamalardan sonra transfer için beklemeye geçen F.Bahçe’nin ne gibi bir tavır takınacağı ise merak konusu. Bilindiği gibi F.Bahçe Gyan Asamoah ve Grafite gibi iki santrfor alternatifiyle transfer gündemini belirliyor.. Gyan’ın maliyeti ve Grafite’nin de yaşının 31 olması iki oyuncu arasında verilecek kararın gecikmesine yol açıyor. Sportif direktör ve teknik sorumlu Aykut Kocaman’ın en yakın sürede karar verip bu transferi noktalamayı isteği öğrenildi. Çünkü Kocaman Şampiyonlar Ligi ön elemesini yeni santrforuyla oynamak istiyor.

Gökmen Özdemir

Kaynak: Vatan Gazetesi
http://www.hayallforum.tk
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Fener'e gelmez I231076_gsli

Fener'e gelmez Empty
MesajKonu: Geri: Fener'e gelmez   Fener'e gelmez EmptyPerş. Tem. 15, 2010 8:38 pm

bencede gelmez
http://www.arenafutbol.org

Fener'e gelmez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Halil, Hamit'siz gelmez"