ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş

2 posters
YazarMesaj
kaanfb22
No-Post !
kaanfb22

Favori Oyuncu : Lionel Messi , Alex de Souza ve Miloş Krasic
Rep : 494
Yer : Edirne
Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş I231073_fbli

Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş Empty
MesajKonu: Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş   Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş EmptyPtsi Tem. 19, 2010 9:23 pm

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Selçuk Şahin, Köln yenilgisini değerlendirdi..

Selçuk Şahin, Fenerbahçe'nin bugün yaptığı sabah antrenmanı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"O GÜN SAHA İÇİNDE BİR SIKINTI OLDU"
Sözlerine Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutlayarak başlayan Selçuk Şahin, "19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü, bütün F.Bahçeliler'e kutlu olsun. Güzel bir ortamda çalışmalarımız sürüyor. Her ne kadar hazırlık maçlarında istediğimiz sonuçlar ortaya çıkmasa da yeni hocamızla bir kaynaşma dönemi içindeyiz. Hocamızın istediklerini kamp döneminde yapmaya çalışıyoruz ama hazırlık maçlarına bunu yansıtamadık. Bunlar için birçok neden sayabilirim ama hiçbir neden son maçın skorunun bahanesi olamaz. Bizim gibi büyük bir takıma son maçta alınan skor yakışmadı. Birçok ders çıkartacağız bu maçtan. Ben buradan bu takımın bir futbolcusu olarak bir daha böyle bir sonucun olmayacağı adına, herkese söz verebilirim. Hazırlık döneminde ağır antrenmanlar yapılıyor. Maç sahasına 2 saat yol gidiyoruz. Bunlar bahane değil tabi. 2 hazırlık maçında 7 gol yemek hoşumuza gitmedi. İlk 15 dakika iyiydik ama ondan sonra belki 6-7 pozisyon verdik ve 5 gol yedik. Saha içinde ve saha dışında bunun nedenlerini konuşuyoruz. Bu konuşmaları açıklamak doğru olmaz ama o gün saha içerisinde bir sıkıntı oldu. Bunlardan ders çıkarmak lazım. Zannediyorum bundan sonra böyle bir skor olmaz" diye konuştu.

"MAÇTAN SONRA ÇOK ÜZÜLDÜK"
Sportif direktör ve teknik sorumlu Aykut Kocaman’ın Köln maçı sonrası yaptığı açıklamaları da değerlendiren Selçuk, "Ben hocanın Köln maçından sonraki açıklamalarını gazeteden okudum. Az bile konuşmuş. Gerekli uyarıları bize yaptı zaten. Bu uyarıları dikkate alıyoruz. Çok üzüldük maçtan sonra. Bir kupa finalini kaybetmiş kadar üzüldüm. İyi giden moralimiz biraz bozuldu ama bundan sonra bugün bir maçımız ve Galatasaray ile yapacağımız bir hazırlık maçı var. O maçlardan iyi skorlar alırsak biraz olsun moralimiz düzelir ve tekrar o özgüveni yakalarız diye düşünüyorum" dedi.

"GALATASARAY MAÇINA HAZIR ÇIKACAĞIZ"
Çarşamba günü oynanacak Galatasaray maçı hakkında konuşan Selçuk, "Köln’de yenildiğimiz maçta bile taraftarlar Galatasaray maçı için tezahüratlar yapıyordu. Biz bu maçın hazırlık maçı dahi olsa ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Güzel ve lig kalitesinde bir maç olacağını düşünüyorum. Tamamen kazanmak için çıkacağız maça. Biraz daha hazır olacağız o maça kadar. Son iki sezonda Galatasaray’a gol attım. İnşallah bu maçta da atarım. Bir Fenerbahçe futbolcusu adına yaşanabilecek en büyük zevklerden bir tanesi Galatasaray’a gol atmak" dedi.

"ARKADAŞLIK HEP ÜST DÜZEYDEYDİ
Eski teknik direktör Damu’un açıklamalarının hatırlatılması üzerine, takım içinde iyi bir arkadaşlık olduğunu söyleyen Selçuk, "8 senedir buradayım ve arkadaşlığın düştüğü bir sene görmedim hiç. Bu sene de yine saha içerisinde kendi aramızda anlaşamadığımız bir nokta yok. Tabi hatalar oluyor ve insanlar birbirini uyarıyor saha içinde.Bu da normal. Bunun olması lazım. Uyarmazsanız bir sıkıntı vardır. Daum eski hocamızdır. Ben onun hakkında bir şey diyemem. Kendi düşünceleridir" dedi.

"YOUNG BOYS'U CİDDİYE ALIYORUZ"
Son olarak Şampiyonlar Ligi 3 eleme turunda Young Boys ile yapılacak maçı değerlendiren Selçuk, "Young Boys’u ciddiye almamız lazım. Son hazırlık maçında ciddiye almadığımız zaman neler olduğunu gördük. Onlar da kendi liginde başarılı bir sezon geçirdiler geçen sezon ve buralara geldiler. Zor olacak ama o maça kadar hazır hale geliriz" dedi.
http://www.arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Yer : İstanbul
Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş I231073_fbli

Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş Empty
MesajKonu: Geri: Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş   Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş EmptyPtsi Tem. 19, 2010 10:56 pm

Aykut kocaman takımın hatalarını yüzüne vuran açık sözlü bir kişi olduğunu daha 2.maçtan gösterdi.İki maçta 7 gol yenildi ve oynanan futbol kötüydü ama bence aykut kocamana sabredilirse fenerbahçe uzun vadede başarıya ulaşır...

Aykut Hoca AZ bile Konuşmuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aykut Kocaman"Sambaci devrini bitirecek
» Aykut Kocaman Brezilya'da
» Aykut Kocaman'dan ilk 18'e neşter!
» Aykut Öztürk - Konyaspor
» Aykut Kocaman Tuncay'ı doğruladı