ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Şok İstifa ! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Şok İstifa ! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şok İstifa !

2 posters
YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Şok İstifa ! I231076_gsli

Şok İstifa ! Empty
MesajKonu: Şok İstifa !   Şok İstifa ! EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:15 pm

Şok İstifa ! 540896_detay

Süperpoligon.com'un haberine göre, Şansal Büyüka Lig TV Genel Müdürlüğü görevinden istifa etti. Büyüka'nın LİG TV'de Maraton programını yapmaya ve icra kurulu üyeliğine devam edeceği belirtiliyor.

Şansal Büyüka'nın Erman Toroğlu'nun gidişiyle birlikte başlayan rahatsızlıkları olduğu biliniyordu.

İşte Büyüka'nın arkadaşlarına geçtiği 'istifa maili':

Değerli çalışma arkadaşlarıma ,

Lig TV Genel Müdürlüğünden , kendime daha fazla zaman ayırma adına ayrılıyorum . Bu konuda bana gerekli anlayışı gösteren ve bu görevi yaptığım sürece çok büyük desteğini gördüğüm Digitürk Genel Müdürü Sayın Ertan Özerdem ‘e ve tüm çalışma arkadaşlarıma içten ve en samimi teşekkürlerimi sunuyorum . Lig TV ‘de bundan sonra Maraton programının yapımcılığı ve yorumculuğuna , ayrıca LİG TV yönetim kurulu Başkan Vekilliğine ve İcra Kurulu üyeliğine devam edeceğim. .Ayrıca her fırsatta LİG TV ‘nin içinde arkadaşlarımla omuz omuza olmayı sürdüreceğim . Kısa süre içinde kurduğumuz ve dokuz yılda Türkiye ‘nin en büyük markalarından biri haline geldiğine inandığım LİG TV ‘deki çalışma arkadaşlarıma ve bu konuda emeği geçen herkese binlerce defa teşekkür ediyorum.

Hepinizi çok seviyorum .
Şansal Büyüka
http://arenafutbol.org
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Şok İstifa ! I231076_gsli

Şok İstifa ! Empty
MesajKonu: Geri: Şok İstifa !   Şok İstifa ! EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 12:22 am

Kötü olmuş Lig TV için.