ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..! (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)

2 posters
YazarMesaj
BasGitarist39
Moderatör
BasGitarist39

Favori Oyuncu : Bobo,Q7,Guti,Gökhan Gönül
Rep : 0
Yer : Pınarhisar/Kırklareli - Edirne
BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  I231075_bjkli

BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  Empty
MesajKonu: BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..! (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)    BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 3:45 pm

Çalışılmış,didinilmiş ortaya harika denilecek düzeyde bir forum sitesi çıkmış.Tek kelime ile şahane! Ben de bundan sonra sizlerle gerek köşe yazılarımla,gerek ise çalışmalarınızın emeğine saygı ve football manager çalışmalarımla beraber olacağım.Bana bir yer açın Smile
Evet..Gelelim gündemimiz futbola.Bu inde profesyonel futbolcuların aptığı işi iyi kötü alkışlamak gerekir.Ramazan ayının da gelişiyle sporcular adına zor günlerin de başladığını söyleyebiliriz.
2010/2011 sezonu'nu heralde en çok bekleyenlerden biri de benim.Öyle bir lig izleyeceğiz ki bu sene..Guti,Quaresma,Cana,Stoch gibi yıldızlar ligimize renk kattı.Şüphesiz Beşiktaş'ın yaptığı transferler damga vurdu transfer sezonuna.Bir tane de yıldız forvet söylentileri var.Hadi hayırlısı!
Avrupa ligi temsilcilerimizden Galatasaray ve Beşiktaş zayıf rakiplerini elediler ve önlerinde gruplar için 180 dakika kaldı.Herkesi üzen ise Fenerbhçe'nin talihsizce İsviçre temsilcisi Young Boys'a elenmesi oldu.Fenerbahçe de; Beşiktaş,Galatasaray ve Trabzonspor gibi UEFA Avrupa Liginde ülkemizi temsil edecek..
Bu ilk yazım bir nevi tanışma oldu sizlerle.Bugünden itibaren gündemdeki spor olayları ile en dobra,en sivri dilli yorumlarımla karşıızda olacağım.Beni takip edin..
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  I231076_gsli

BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  Empty
MesajKonu: Geri: BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..! (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)    BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..!  (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)  EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 7:43 pm

Hoşgeldin sitemiz tekrardan. Kalıcı olacağına eminim Smile
Ligde 5 takımlı bir yarış bekliyorum
Anadolu takımları güçlendiği için süpriz kayıp olacaktır son haftaya kadar şampiyon belli olmaz kanımca
http://arenafutbol.org

BAS GİTARİST İLE DOBRA DOBRA..! (11 AĞUSTOS 2010 ÇARŞAMBA)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 11 Ağustos Çarşamba Kuponlarım
» Basketbol hakemleriyle dobra dobra..
» 11 Ağustos 2010 Kuponum
» 11 AĞUSTOS 2010 MAÇ YORUMLARIM..
» çarşamba