ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor!

YazarMesaj
Da Vinci
Moderatör
Da Vinci

Favori Oyuncu : Q7,Guti,Harry Kewell,David Beckham
Rep : 20
Yer : İstanbul
Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! I231075_bjkli

Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! Empty
MesajKonu: Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor!   Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! EmptySalı Ağus. 24, 2010 4:43 pm

Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! Adnanpolat-adnansezgin-26410_501

Spor Toto Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı son 5 maçta sadece 1 galibiyet alarak sezona kabus gibi bir başlangıç yapan Galatasaray içinde bulunduğu kriz nedeniyle transferdeki sıkı para politikasını terk ediyor.
Sarı-kırmızılılar, Bursaspor maçından sonra "Üç oyuncu daha istiyorum" diyen teknik direktör Frank Rijkaard'ın taleplerini karşılamak için zorunlu olarak kesenin ağzını açtı. Transferin bitmesine 8 gün kala yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın gündeminde 3 yabancı var; Zvjezdan Misimovic, Achille Emana, Cristian Daniel Ledesma...

ZVJEZDAN MISIMOVIC: Sportif direktör Adnan Sezgin, Boşnak futbolcu için kulübü Wolfsburg'a daha önce yaptığı 6 milyon Euro'luk teklifi 8 milyon Euro'ya çıkardı.
Misimovic için Almanya'da bulunan sportif direktör Adnan Sezgin, Wolfsburg'a sunduğu 6 milyon Euro'luk teklifi 8 milyon Euro'ya çıkardı. Sezgin'in, Boşnak orta saha oyuncusuyla anlaştığı ve Wolfsburg'la pürüzün giderilmesi halinde transferin mutlu sonla biteceği kaydedildi. Adnan Sezgin'in, Misimovic'in takımdan ayrılmak istemesini koz olarak kullandığı ifade edildi. Bilindiği gibi Misimovic geçen hafta artık Almanya dışında oynamak istediğini açıklamıştı.
ACHILLE EMANA: Kamerunlu ön libero için Real Betis'le anlaşma aşamasına gelindi. Sarı-kırmızılılar başarılı futbolcuya karşılık 6 milyon Euro önerdi.
Galatasaray, Kamerunlu ön libero Emana için ise Real Betis'le pazarlığını sürdürüyor. İspanyol kulübünün, 28 yaşındaki futbolcuya karşılık 8 milyon Euro istediği öğrenildi. Yıldız oyuncunun menajeri Juan Pablo Varela, transferin 1-2 gün içinde bitebileceğini açıklarken, İspanyol AS gazetesi de, Galatasaray'ın Real Betis'e 6 milyon Euro teklif ettiğini yazdı.
CRISTIAN DANIEL LEDESMA: Lazio, Arjantinli yıldızını bırakmaya yanaşmıyor; ancak Cimbom da pes etmiyor. İtalyan ekibi geri adım atarsa transfer sonuçlanabilir.
Cimbom, Ledesma'dan da vazgeçmiyor. Lazio'nun, Arjantinli yıldızı bırakmak istememesi yüzünden sıkıntı yaşayan sarı-kırmızılıların daha önce teklif edilen 5 milyon Euro'da arttırıma gittiği ifade edildi.

Da Vinci'den ekleme:
Teklifleri yükseltmek Galatasaray açısından iyi olmuş.Başta Stoch'u ve başka oyuncuları
para yüzünden elinden kaçırmıştı.
Umarım,transferleri gerçekleşir fakat ben Misimoviç'in geleceğini düşünmüyorum.
İnşallah gelir ve taraftarın yüzü güler.
Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! 237565 Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! 936923 Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor! 943860

Ve Cimbomlulara müjde! Yönetim "Transfer Devrimi" yapıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray'a müjde üstüne müjde...
» Kartal 'Kaş' yapıyor
» Schuster devrimi!
» Kazaa ve Skype: Web devrimi!
» Engin neden hırs yapıyor?