ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Herkes suçlu!" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Herkes suçlu!" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Herkes suçlu!"

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Herkes suçlu!" I231076_gsli

"Herkes suçlu!" Empty
MesajKonu: "Herkes suçlu!"   "Herkes suçlu!" EmptyCuma Ağus. 27, 2010 6:09 pm

"Herkes suçlu!"

Sezona çok kötü bir başlangıç yapan ve Avrupa'ya erkenden havlu atan Galatasaray'da "hedef tahtası" haline gelen Rijkaard herkesi suçlu ilan etti !..

Basın toplantısında söylediği "İstifa etmeyi düşünmüyorum" sözlerini soyunma odasında oyuncularına da tekrarlayan Hollandalı teknik adamın, yönetimden malzemeciye kadar herkesi suçladığı öğrenildi. Rijkaard'ın futbolcularına "Bu takım bu haldeyse bundan sadece ben değil, hepimiz sorumluyuz. Yöneticiler de teknik heyet de, futbolcular da, malzemeciler de bundan sorumlu" dediği belirtildi.

İstifa söylentilerine de yanıt veren Rijkaard'ın "Eleştiriliyorum diye bırakıp gidecek değilim. Benim yaşam anlayışımda kaçmak yok. Sonuna kadar görevimin başındayım ve sonuna kadar mücadele edeceğim" dediği öğrenildi.

Hollandalı teknik adamın herşeye rağmen mücadele için oyuncularını tebrik ettiği belirtilirken Başkan Adnan Polat ile yaptığı görüşmede de transfer konusundaki isteğini bir kez daha tekrarladığı ifade edildi. Transferler için yurtdışında bulunan yönetici Murat Yalçındağ ve Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin'in çalışmalarında artık son aşamaya geldiği ve pazartesiye kadar transferlerin takıma katılacağı iddia edildi.
http://arenafutbol.org

"Herkes suçlu!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polis Ve Suçlu Çatışırsa!...+18
» Suclu Genclik (Kenan Kalav Hülya Avsar)
» Herkes 'onu' bekliyor!
» Herkes yatıyor, o idmanda
» Herkes Arda'yı konuşuyor..