ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim"

YazarMesaj
brkndrcn
Süper Moderatör
brkndrcn

Favori Oyuncu : arda turan
Rep : 0
Yer : kocaeli
"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim" I231076_gsli

"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim" Empty
MesajKonu: "Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim"   "Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim" EmptySalı Ağus. 31, 2010 2:39 am

"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim" Fft1mm11632851

Brezilyalı oyuncu kendine ait internet sayfasında yaptığı açıklamada değerlendirmelerde bulunarak, takımın geleceği ve Aykut Kocaman ile arasındaki ilişkiye dair bilgiler verdi.
Alex'in sözleri şöyle:

"Bu sezon Avrupa kupalarında oynamayı hedeflemiştik ama beklentilerimizin gerisinde kaldık. Şampiyonlar Ligi'nde Young Boys'a, UEFA Avrupa Ligi'nde ise PAOK'a elendik. Bu gerçekten üzücü bir durum ama duramayız. Spor Toto Süper Lig'de mücadele edeceğiz. Uzun bir sezon olacak ve her geçen gün daha iyi olmalıyız. Herşeyi düzelteceğiz. Toparlanmak için vaktimiz var. Takımın kalitesini ortaya koyacağız.

Hoca ile bir sorunum yok ve asla olamaz. Hoca ile aramızdaki hiyerarşiye ve onun kararlarına kararlarına saygı duyuyorum. Tabii ki benim düşüncelerim hocanın görüşleri tamamen uyuşmuyor. Bazen bazı kararlara katılmasam bile saygı duyuyorum. Aykut Kocaman ile ilişkim hakkında çokça şey söylendi. Ona karşı değilim ve onun söylediklerini saygı duyarak yapmaya çalışacağım. Hoca olarak fikirlerini uygulamaya koyacak. Ben bu takımın parçasıyım ve dokunulmaz değilim. O takım üzerinde her istediğini yapabilir. Aykut Kocaman teknik direktör ve onun söylediklerini yapmak zorundasınız. Benim asla problemim olmayacak. Ben herzaman takıma katkıda bulunmak için hazır bulunacağım."

"Takımın parçasıyım, dokunulmaz değilim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Kimse dokunulmaz değil"
» Milli Takımın başına iki yerli hoca...
» Giovani: ''Yüzde yüz hazır değilim..''
» İşte milli takımın 11'i..
» Denizli: "Böyle bir takımın kazanma şansı yoktur"