ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!"

3 posters
YazarMesaj
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Rep : 0
DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" I231076_gsli

DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" Empty
MesajKonu: DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!"   DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 1:53 am

DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" Misi

Galatasaray'ın yeni transferlerinden yıldız oyuncu Zvjezdan Misimovic, uzun yıllar Almanya'da oynadıktan sonra bir değişiklik aradığını söyledi.

Misimovic, Galatasaray TV'de katıldığı yayında soruları yanıtlarken, takımı Wolfsburg'un Juventus'tan Brezilyalı oyuncu Diego'yu transfer etmesinin ardından, kendisinin de Galatasaray'a geliş yolunun açıldığını aktarırken, ''Galatasaray gibi büyük bir takımın parçası olduğum için onur ve gurur duyuyorum. Transferim biraz uzun zaman aldı ama nihayet sonuçlandı'' dedi.

Geride kalan sezonda kulübünde sorunlar yaşadığını aktaran Boşnak oyuncu, attığı gollerin ardından sevinmediğini söylerken, Galatasaray'da atacağı gollerle artık sevinmeye başlayacağını dile getirdi.

-''ARTIK DEĞİŞİKLİK ARIYORDUM''-

Futbol hayatına Almanya'da başlayan ve uzun yıllar Bundesliga'da forma giyen Misimovic, bir değişiklik arayışı içinde olduğunu vurguladı.

Misimovic, 28 yaşında tecrübeli bir oyuncu olarak hayatında bir değişiklik aradığını söylerken, ''Böyle bir aşamada Galatasaray'la bağlantıya geçildi. Geçmişteki başarılarıyla çok enteresan bir ekip. Onur duyarak geldim. Benim için güzel bir değişiklik olacağını düşünüyorum. Böyle bir şeye ihtiyacım vardı'' diye konuştu.

-''BAŞARI İÇİN YETERLİ KADROYA SAHİBİZ''-

Galatasaray gibi büyük bir kulüpte hedefin her zaman şampiyon olacağını kaydeden Misimovic, ''Benim de hedefim şampiyonluklar elde etmek. Bence takım olarak bunun için yeterli kalitede bir kadroya sahibiz. Belki sezona iyi bir başlangıç yapılamadı ama ilerleyen günlerde daha iyi olacağımızı düşünüyorum'' ifadelerini kullanırken, görev yaptığı pozisyonun da ne kadar ağır sorumlulukları olduğunu bildiğini belirtti.

Misimovic, sarı-kırmızılı teknik adam Frank Rijkaard'la ilgili olarak, ''Onun hakkında çok fazla söylenecek bir şey yok. Tarihteki en iyi futbolculardan biri ve teknik direktör olarak da genç yaşta Barcelona'yla önemli başarılara imza attı. Galatasaray'da birlikte başarılar kazanacağımıza inanıyorum'' derken, hakkında yapılan sakatlık spekülasyonları için ise ''İlk kez burada duyuyorum. Son sezonlarda hemen hemen tüm maçlarda forma giydim. Sadece bu sezon başındaki maçlarda oynamadım ama o da Galatasaray'a gitmek istediğimi açıklamamdan dolayıydı. Ben iyi bir hazırlık dönemi geçirdim. Fiziksel olarak kendimi iyi hissediyorum'' açıklamasında bulundu.
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Yer : Bursa

MesajKonu: Geri: DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!"   DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 1:59 am

Hayırlısı yerinde transferler beklenen performansı gösterirse kötü başlangıca rağmen şampiyonluk gelebilir
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell

MesajKonu: Geri: DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!"   DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:11 am

Misimoviç büyük ihtimalle uyum sorunu yaşamayacaktır.Uyumlu olursalar çok büyük faydaları olacaktır.
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Yer : Gebze|Kocaeli
DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" I325052_kocaelili

MesajKonu: Geri: DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!"   DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!" EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 6:06 am

Çok faydalı olacağına inanıyorum, umarım bizi yanıltmaz. Smile

DAHA İYİ BİR GALATASARAY OLACAK!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rijkaard: ''Jo daha iyi olacak''
» ''Giovani daha iyi olacak''
» Galatasaray çok daha iyi olmalı
» Galatasaray'a bir kötü haber daha ..!
» Sercan, Galatasaray'a daha yakın