ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Robinho'nun ilk sözleri Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Robinho'nun ilk sözleri Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robinho'nun ilk sözleri

2 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Robinho'nun ilk sözleri I231076_gsli

Robinho'nun ilk sözleri Empty
MesajKonu: Robinho'nun ilk sözleri   Robinho'nun ilk sözleri EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 3:06 pm

Beşiktaş ve F. Bahçe'nin renklerine katmak istediği Robinho yeni kulübü Milan ile anlaştıktan sonra açıklamalarda bulundu.
Robinho'nun ilk sözleri Robinho9283987
Milan'in Manchester City'den transfer ettiği Brezilyalı oyuncu Robingo yaptığı açıklamada, Milan'ın bütün prestijini bir zamanlar Milan forması giyen vatandaşı Kaka'dan dolayı bildiğini söyledi.

Milan kulübü ile 4 yıllık anlaşma imzalayan Robinho, İtalyan kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Milan harika oyunculara sahip ve zaferlerle dolu tarihi olan bir takıma sahip. Umarım takım arkadaşlarım ile birlikte birkaç şampiyonluğun altına imza atabiliriz."

"Her zaman Kaka'dan Milan hakkında harika şeyler duydum. Eminim diğer Brezilyalı oyuncular takıma uyum sağlamam konusunda bana yardım edeceklerdir. Umarım Milan taraftarlarını memnun ederim. Bunu gerçekleştirmek için antrenmanlarda çok çalışacağım. Onları mutlu etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Robinho'nun ilk sözleri I231076_gsli

Robinho'nun ilk sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Robinho'nun ilk sözleri   Robinho'nun ilk sözleri EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:30 pm

Bu sene Milan için sabırların taştığı bir sene
Bu sene kupa alma senesi Milan için bence
http://arenafutbol.org

Robinho'nun ilk sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FENERBAHÇE Sözleri
» Ünlü Filozofların Sözleri
» İşte Insua'nın ilk sözleri!
» Cavcav'ın sözleri soruşturma başlattı!