ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Yobo Everton taraftarlarını üzdü Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Yobo Everton taraftarlarını üzdü Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yobo Everton taraftarlarını üzdü

2 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Yobo Everton taraftarlarını üzdü I231076_gsli

Yobo Everton taraftarlarını üzdü Empty
MesajKonu: Yobo Everton taraftarlarını üzdü   Yobo Everton taraftarlarını üzdü EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:18 pm

Fenerbahçe'nin, Nijeryalı stoper Joseph Yobo'yu kiralık olarak kadrosuna katması Everton taraftarını üzdü.
Yobo Everton taraftarlarını üzdü Yobo621
Everton kulübünün resmi internet sitesindeki forumlarda Yobo'nun Fenerbahçe'ye transferini tartışan İngiliz taraftarlar, 8 yıldır Everton forması giyen futbolcularının takımdan gönderilmesi nedeniyle üzgün olduklarını ifade etti. Yobo'nun gerçek bir profesyonel olduğunu ve Everton'a büyük hizmetlerde bulunduğunu belirten taraftarlar, Nijeryalı futbolcuya Fenerbahçe'de başarılar diledi.
İngiliz taraftarların Joseph Yobo için yaptığı yorumlardan bazıları şöyle:
-Yobo çok kaliteli bir futbolcu. Forma şansı bulmadığı zamanlarda bir kez bile şikayet ettiğini duymadım. Tam bir profesyoneldi. Everton'ın kötü dönemlerinde bile burada olmaktan dolayı çok mutlu gözüküyordu. Hoşçakal ve teşekkürler.
-Sylvain Distin'den milyon kat daha iyi bir futbolcuydu. Gönderilmesine üzüldüm.
-Çok iyi bir futbolcuydu, çok profesyoneldi ve 8 yıldır kendini Everton'a adamıştı. Nerede olursa olsun, gelecekte kendisine başarılar diliyorum
-Kendisinin gidecek olması nedeniyle çok üzgünüm. Fakat bu onun için en iyisiyse, umarım orada başarılı olur. İyi şanslar Joseph.
-Yobo'yu elimizde tutmalıydık. Çok iyi bir defans oyuncusu ve daha 29 yaşında. Kendisini göndermek için 4-5 senemiz daha vardı.
-Yobo'nun gittiğini görmek benim için çok üzücü. Kendisine iyi şanslar diliyorum.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Yobo Everton taraftarlarını üzdü I231076_gsli

Yobo Everton taraftarlarını üzdü Empty
MesajKonu: Geri: Yobo Everton taraftarlarını üzdü   Yobo Everton taraftarlarını üzdü EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:21 pm

Yobo çok iyi ama onun yıllık ücretini karşılamak her takımın yapabileceği birşey değil
Hayırlı olsun
http://arenafutbol.org

Yobo Everton taraftarlarını üzdü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yobo en az 2 hafta yok
» Son dakika golü üzdü!
» Yobo İstanbul'da
» Yobo ilk kez idmanda!
» Yobo var Bilica yok!