ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Sürmeneli Yattara'ya misilleme Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Sürmeneli Yattara'ya misilleme Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sürmeneli Yattara'ya misilleme

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Sürmeneli Yattara'ya misilleme I231076_gsli

Sürmeneli Yattara'ya misilleme Empty
MesajKonu: Sürmeneli Yattara'ya misilleme   Sürmeneli Yattara'ya misilleme EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:20 pm

Trabzonspor'da her fırsatta ben, 'Sürmeneli'yim' diyen Yattara'ya takım arkadaşı Alanzinho'dan misillime geldi. Brezilyalı futbolcu da bir sosyal paylaşım sitesinde yaşadığı yer olarak Trabzon'un diğer ilçesi Of'u gösterdi.
Sürmeneli Yattara'ya misilleme Alanzinho
Trabzonspor'da Trabzon kökenli futbolcu sayısının her gün azalmasına karşın, 8 yıldır bordo - mavili formayı giyen Gineli futbolcu Ibrahima Yattara, eski takım arkadaşı Hasan Üçüncü'yle olan yakın ilişkileri nedeniyle, 'Ben Sürmeneli'yim' demişti. İlçe halkını oldukça sevindiren Yattara, daha sonra Sürmenespor'a da maddi yardımda bulunmuştu. Türk vatandaşlığına başvuru işlemleri henüz sonuçlanmasına karşın, takım içerisinde de sürekli olarak Sürmeneli oluşundan bahseden Yattara'ya ilk misilleme taraftarların en çok sevdiği isimlerden olan Alanzinho'dan geldi.
"TRABZON TAM BANA GÖRE BİR ŞEHİR"
Bir sosyal paylaşım sitesinde yaşadığı şehir olarak Trabzon'un Of İlçesi'ni gösteren, Alanzinho, Yattara'ya da sık sık takılıyor. Of İlçesi'nin Sürmene'ye göre daha büyük olduğunu söyleyen Alanzinho, 'Benim daha çok taraftarım var, çünkü ben Ofluyum' diyerek Yattara'yı kızdırıyor. Alanzinho, Türkiye'ye ilk geleceği dönemde Trabzon hakkında tedirginlikleri bulunduğunu belirterek, "Ancak havalimanına ilk adım attığımda taraftarların bana karşı gösterdiği sevgi gösterisi karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadım. O an burası tam bana göre bir şehir dedim. Şu anda da Trabzon'da hayatımın en mutlu günlerini geçiyorum. Çünkü burada sadece futbol var ve futbolla yatıp kalkıyorsunuz" diye konuştu.
HAKYEMEZ'DEN AKKAŞ AÇIKLAMASI
Trabzonspor Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Doğan Hakyemez, Milli takımlar idari sorumlusu Barbaros Akkaş'ın, bordo - mavili kulübe geleceği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Hakyemez, menajer Mehmet Alemdağ ile yola devam edeceklerini belirterek, "Bizim menajerimiz Mehmet Alemdağ'dır. Kendisi çok başarılıdır. Onunla birlikte çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Kesinlikle Barbaros Akkaş ismi gündeme hiç gelmedi. TBF Eski Koordinatörü olarak Ankara hem milli maçları takip ediyorum hem de kulübümüzün bazı işlerini halletmeye çalışıyorum. Bunlardan bir tanesi salon tahsisi, diğeri ise Michael Wright'ın Türk olmasıdır. İki işi de halletmek için uğraşıyorum" şeklinde konuştu.
YENİ TÜZÜK TASLAĞI HAZIRLANDI
Trabzonspor'un 19 Eylül 2010 Pazar günü 11.00'de KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde yapacağı Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda üyelerin onayına sunulacak tüzük taslağı hazırlandı. Kulüp tüzüğündeki bazı maddelerin değişeceği toplantıya Başkan Sadri Şener'in de katılması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon içerisinde yapılan tüzük tadilat kongresinde, yönetimin hazırladığı tüzük genel kurul üyelerinin onayından geçememişti. Bu arada kulüpten yapılan açıklamada, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası'nda şu ana kadar oynadığı üç maçta Fildişi Sahili, Rusya ve Yunanistan'ı mağlup ederek grup birinciliği yolunda önemli adım atan 12 Dev Adam kutlandı.

Sürmeneli Yattara'ya misilleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adnan Polat'a Misilleme