ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Umut Bulut yeni bir sayfa açtı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Umut Bulut yeni bir sayfa açtı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Umut Bulut yeni bir sayfa açtı

2 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Umut Bulut yeni bir sayfa açtı I231076_gsli

Umut Bulut yeni bir sayfa açtı Empty
MesajKonu: Umut Bulut yeni bir sayfa açtı   Umut Bulut yeni bir sayfa açtı EmptyPaz Eyl. 05, 2010 6:34 pm

Şenol Güneş'in izin vermemesiyle takımda kalan Umut Bulut, kendisine yeni bir sayfa açtı.
Umut Bulut yeni bir sayfa açtı Umut_bulut11
Trabzonspor'dan Fransa'nın Toulouse takımına transferi gündeme gelen ancak Şenol Güneş'in izin vermemesiyle takımda kalan Umut Bulut, kendisine yeni bir sayfa açtı. Tecrübeli golcü en önemli hedefinin milli takıma seçilmek olduğunu söyledi.

Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş'in transferine izin vermemesi nedeniyle takımda kalan Umut Bulut, kendisine yeni bir sayfa açtı. Güneş'in güvenini yeniden kazanmak için antrenmanlarda oldukça hırslı bir şekilde çalışan ve dün Giresunspor'la oynanan hazırlık maçında da fileleri havalandırmayı başaran Umut, en önemli hedefinin Milli takıma seçilmek olduğunu söyledi. Umut, artık sadece Trabzonspor'un başarısı için mücadele edeceğini belirterek, "Hocam benim kalmamı çok istedi bende onun bana olan bu güvenini boşa çıkarmayacağım. A Milli Takım mücadelemi bırakmadım, orada olabilmek için çok çalışacağım" dedi.

"BASKIYA VE BEKLENTİLERE ALIŞTIM"

Umut, forvet oyuncusu için gol atmanın çok önemli olduğunu belirterek, "Ankaragücü'nden Trabzonspor'a transfer olduğum dönemden beri sürekli olarak vizyonum çok gelişti. Baskının ve beklentinin büyük olduğu bir takımda mücadele etme konusunda çok ciddi aşamalar kaydettim, hatta buna tamamen alıştım diyebilirim. Topla ilgili beceriler anlamında çok bariz olmasa da olumlu şekilde kendimi geliştirdiğim inancındayım. Eleştiriler bir futbolcu için çok önemli. Bunun belli bir dozu olduğu taktirde eleştirilerin her futbolcuya olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Bu sezon çok istediğim gol krallığı hedefine kavuşmak için elimden geleni yapacağım" dedi.

MUSTAFA YUMLU, GÜNEŞ'İN GÖZÜNE GİRMEYE DEVAM EDİYOR

Pilot takım olarak 1461 Trabzonspor'un kaptanı olarak gittiği yurt içi ve yurt dışı kamplarında sergilediği başarılı performansın ardından Şenol Güneş'in takımda tuttuğu Mustafa Yumlu'nun, yıldızı parlamaya devam ediyor. Giresunspor'la oynanan hazırlık maçında başarılı bir performans sergileyen stoper oyuncusu, hayatındaki en mutlu anlardan birinin Trabzonspor formasını giyeceği gün olduğunu söyledi. Bu arada Güneş'in Mustafa Yumlu'ya özellikle Ziraat Türkiye Kupası maçlarında görev vermesi bekleniyor.

GÜNEŞ'İN 10 NUMARASI JAJA

Teknik direktör Şenol Güneş, yeni transfer Jaja'yı 10 numara mevkiinde değerlendirmeyi planlıyor. Antrenmanlarda oyuncundan daha çok forvet arkası gibi oynamasını isteyen Güneş'in, Jaja'dan fırsat buldukça sert şutlarını da kullanmasını istediği belirtildi. Trabzon'a alışmaya başlayan Jaja, takım içindeki arkadaşlığın çok iyi olduğunu söyledi.

DHA
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Rep : 0
Yer : Gebze|Kocaeli
Umut Bulut yeni bir sayfa açtı I325052_kocaelili

Umut Bulut yeni bir sayfa açtı Empty
MesajKonu: Geri: Umut Bulut yeni bir sayfa açtı   Umut Bulut yeni bir sayfa açtı EmptyPaz Eyl. 05, 2010 10:49 pm

Çok kaçırıyor, bunu azaltmalı en azından.

Umut Bulut yeni bir sayfa açtı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Umut'a yeni teklif hazırlığı
» Umut Bulut iddiaları reddetti
» Umut Bulut iddiaları reddetti
» Umut Bulut kalmaktan yana
» Umut Bulut 2010'a süper başladı