ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ersan Adem Gülüm Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ersan Adem Gülüm Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ersan Adem Gülüm

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Ersan Adem Gülüm I231076_gsli

Ersan Adem Gülüm Empty
MesajKonu: Ersan Adem Gülüm   Ersan Adem Gülüm EmptySalı Eyl. 07, 2010 6:11 am

Geçen sezon Adanaspor'un yukarılara oynamasında etkisi çok oldu. Hele son haftalar attığı goller ile Adanaspor'un Süper Lig umutlarını devam ettirdi. Öncelikle çok soğukkanlı bir oyuncu. Bir defans oyuncusu için top tekniğide iyi ve sol ayağınıda iyi kullanıyor. Ama en önemlisi savunmada güven veren bir oyuncu. Sende çok abarttın diyebilirsiniz ama izledikten sonra sizde karar vereceksiniz. Geçen sene Bank Asya maçlarının hiçbirini kaçırmamaya çalıştım. Üst sıralara oynayan takımların maçları çokca verildi. Son 1 ay Buca, Adana ve Karabük maçlarının hepsini izledim. Yukarıda da yazdım o dönem Ersan bambaşka oynuyordu. Ve yaşı daha 23.

2008 yılında Adanaspor'a, Elazığspor'dan transfer olmuştu. 2 senedir Bank Asya'da oynuyor ve gösterdiği gelişim takdir edilecek seviyede. Türk Milli Takımının stoper sıkıntısı çektiği bu zamanlarda Beşiktaş'ta sürekli forma şansı bulursa ilaç gibi olur. Sivok-Ersan ikilisi yan yana oynatılırsa İbrahim Toraman'ı yine sağ bekte göreceğiz. Kendisine güvenen ve oynatan Adanaspor'a teşekkürü borç bilmek görevdir. Adanaspor'un bu seneki transferler ile kemik kadroyu bozmamasını takdir etmiştim ve Süper Lig'e rahat çıkacağından emindim ama önce Emre Aktaş'ın Buca'ya kiralandığı şimdi ise Ersan'ın Beşiktaş'a gidiyor olması tekrardan taraftarıda düşündürüyordur Süper Lig yolunda.

Ersan'ın keşfedilişi Avusturlya Ümit Milli Takımı ile İngiltere'de katıldıkları bir turnuvada oluyor. Kendisinin Avusturalya doğumlu olduğunu es geçmeyelim. O zamanlar Ersun Yanal o turnuvaya scout ekibini yollamıştı. Scout ekibinden tam not alan Ersan 2006 yılında o zaman ki Ersun Yanal'ın takımı Manisaspor ile sözleşme imzalamıştı. 2006-2007 sezonunda Manisapor ile 4 maça çıktı ikisi Türkiye Kupası. Avusturalya'dan gelip burada oynamak onun için zor oldu tabii ama o dönem onlar Ersan'ın yeteneğinin farkındaydı. Sonra 2007-2008 sezonunu kiralık olarak Elazığspor'ta geçirdi ve sene sonu bonservisi alındı Manisaspor'dan. Elazığspor'da tekrar dikkatleri üstüne çeken oyuncu Adanaspor'a transfer oldu. İlk senesinde Bank Asya'da yılın 11'ine seçildi. Bu sene yukarıda yazdığım gibi Adanaspor'un son ana kadar Süper Lig umudu olmasını sağladı..
http://arenafutbol.org

Ersan Adem Gülüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ersan Adem Gülüm - Beşiktaş
» Adem Sarı'dan mutlusu yok!
» Adem koçak face
» Adem Gezici - Turgutluspor
» Adem Sağlam - Yeni Malatyaspor