ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Guardiola dünyanın en iyi hocası" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Guardiola dünyanın en iyi hocası" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Guardiola dünyanın en iyi hocası"

3 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
"Guardiola dünyanın en iyi hocası" I231076_gsli

"Guardiola dünyanın en iyi hocası" Empty
MesajKonu: "Guardiola dünyanın en iyi hocası"   "Guardiola dünyanın en iyi hocası" EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:54 am

Barcelona'nın tecrübeli orta saha oyuncusu Xavi, teknik direktörleri Pep Guardiola hakkında övgü dolu sözlerde bulundu.
"Guardiola dünyanın en iyi hocası" Xavi_2311320
Barcelona'nın orta sahat oyuncusu Xavi, teknik direktörleri Pep Guardiola'nın dünyanın iyi hocası olduğunu ve İspanyol hocanın herhangi bir ödül almış olması halinde bu dalda birinci aday olabileceğini söyledi.

İspanyol milli oyuncu kendisinin FIFA Ballon d' veya bir ödüle aday gösterilmesi halinde bundan dolayı gururlanacağını ve onur duyacağını söylemesine rağmen teknik direktörleri Guardiola'nın da ilgi odağı olması gerektiğini söyledi.

30 yaşındaki tecrübeli oyuncu Barcelona kulübünün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Ballon d'Or'u kazanmak benim amaçlarımdan bir tanesi değil. Ben küçükken, Barcelona için oynamayı, La Liga şampiyonluğunu kazanmayı, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı ve İspanya için oynamayı hayal ettim. Ballon d'Or'u kazanmayı hiçbir zaman hayal etmedim ama meslektaşlarıma ve teknik direktörlere benim bu ödülü kazanacak potensiyel kişi olduğumu söyledikleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli oyuncuya teknik direktörler için ödül olursa kendisinin oyunun ne olacağı sorulduğunda ise Xavi, "Guardiola dünyadaki en iyi hoca. Çok çalışıyor. Mükemmeliyetçi ve yöntem bilen birisi. Hiçbir şey kaçırmıyor ve takım içinde olan biten her şey ile ilgili not alıyor. Şüphesiz onun için oyumu kullanırdım" ifadelerini kullandı.

Küçük bir kadroları olduğunu kabul etmediğini söyleyen Xavi, oyuncularında kazanmaya aç olduklarını ve her şeyi tekrar kazanmak istediklerini söyledi.

Xavi şu şekilde konuştu: "İyi bir takımımız var. Hayır, mükemmel bir takımımız var. Hergün daha iyi çalıştığımızı hissediyorum. Birbirimizi saha içinde ve dışında desktekliyoruz. Birazcık şans ile bu zeson büyük şeyler kazanabiliriz. Bu kadroda 19+25'iz. As takım oyuncuları ve hepsi en üst kaliteye sahip olan yedek oyuncular. Sergi Roberto, Oriol Romeu, Jonathan dos Santos ve Thiago Alcantara. Bunlarla birlikte kendimizi güvende hissedebiliriz."

Bu hafta sonu oynanacak olan Hercules maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Xavi, "Bizim için zor olabilecek klasik maçlardan bir tanesi. Hercules özellikle motive olacak. Geriye yaslanırsak, sıkıntı yaşarız. 18 içinde oynayacağımız 6 karşılaşmada bataryalarımızı şarj etmemiz gerekecek" şeklinde konuştu.

Sporx.com dış haberler
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Rep : 0
"Guardiola dünyanın en iyi hocası" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: "Guardiola dünyanın en iyi hocası"   "Guardiola dünyanın en iyi hocası" EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:40 am

İyi bir hoca fakat en iyisi Jose bence.
RefLexs
Co-Admin
RefLexs

Favori Oyuncu : Ronaldo
Rep : 59
Yer : İzmir
"Guardiola dünyanın en iyi hocası" I231073_fbli

MesajKonu: Geri: "Guardiola dünyanın en iyi hocası"   "Guardiola dünyanın en iyi hocası" EmptyCuma Eyl. 10, 2010 5:58 pm

Kesinlikle Jose tam benim adamım tartışılmaz.!

"Guardiola dünyanın en iyi hocası"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucescu yılın en başarılı 5. hocası
» Körfez'in hocası kim olacak?
» Mevlüt'ün hocası kalıyor..
» Atalanta'nın yeni hocası Mutti
» Napoli'nin hocası şampiyonluğa inanıyor