ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Glowacki siyaset tutkunu çıktı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Glowacki siyaset tutkunu çıktı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Glowacki siyaset tutkunu çıktı

2 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Glowacki siyaset tutkunu çıktı I231076_gsli

Glowacki siyaset tutkunu çıktı Empty
MesajKonu: Glowacki siyaset tutkunu çıktı   Glowacki siyaset tutkunu çıktı EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 6:00 pm

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Glowacki, siyasete oldukça meraklı. Ülkesi Polanya'nın kritik bir süreçten geçtiğini söyleyen Glowacki, "Siyasete ilgi duyuyorum, duymam gerektiğine de inanıyorum" dedi.
Glowacki siyaset tutkunu çıktı Glowacki14-1283341780

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle üç haftadır takımdan ayrı kalan Polonyalı stoper Arkaduisz Glowacki, tam bir siyaset hastası. Dünya şartları gereği siyasete ilgi duymak zorunda olduğunu söyleyen Glowacki, "Siyaset ile ilgileniyorum ve ilgilenmem gerektiğini düşünüyorum. Ülkem şu anda siyasi bir dar boğazdan geçiyor. Bundan 3.5 ay önce çok sevdiğimiz ve ülkemizi gerçekten iyi günlere taşıyabileceğine inandığımız devlet başkanımızı bir uçak kazasında kaybettik. Kimisi, başkanımız bir komploya kurban gittiğini söylüyor fakat ben bunun bir kaza olduğuna inanmaktan yanayım. Sebebi her ne olur ise olsun ülkemiz için çok değerli bir devlet adamını kaybettik, bu hepimiz için altından kalkması zor bir darbe oldu" diye konuştu.

"TÜRKÇE'Yİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM"
Glowacki, Türkçe'yi öğrenmek için yoğun çaba harcadığını da belirterek, "Takımdaki tüm arkadaşlarım bana çok büyük destek veriyor. Ailemle burada çok mutluyum. Türkçe'yi öğrenince burada çok daha rahat hareket edebileceğimi düşünüyorum. Daha önce burada oynayan Polonyalı Szmykowiak çok iyi izlenimler bırakmış. Ben de onun gibi bir gün Trabzon'dan gittiğimde arkamdan güzel konuşulmasını istiyorum. Trabzonspor'un teklifini aldığımda haliyle fikir almak için danıştığım ilk kişi o oldu. Her konuşmamızda bana teklifi kabul etmek konusunda kesinlikle tereddüt etmememi ve bunun benim için çok büyük bir fırsat olacağını söyledi. Onun Trabzonspor'a gelmemdeki etkisi fazla" dedi.

"SAKATLIĞIM MİLLİ TAKIMA GİTMEME ENGEL OLDU"
Takımda birbirinden kaliteli oyuncular olduğunu da söyleyen Glowacki, "Şenol Güneş'in takıma oynatmaya çalıştığı oyun sistemini tanıyordum ve bu nedenle güçlük çekmedim. Ben sadece savunmada durmayı seven bir oyuncu değilim. Oyunun içinde olmaya çalışıyorum. Şu anda sakatlığım nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kaldım. Ancak en kısa zamanda sahalara döneceğime inanıyorum. Sakatlığımdan önce milli takımada yeniden seçilmiştim. Bu bana ayrı bir moral olmuştu ama sakatlığım benim için hayal kırıklığı oldu. Umarım bundan sonra hem takımıma, hem de milli takıma önemli katkılar yaparım" ifadelerini kullandı.

COLMAN'A SON UYARI!
Trabzonspor'da yıllık aldığı ücrete zam isteyen Arjantinli futbolcu Gustavo Colman'a teknik direktör Şenol Güneş'ten son bir uyarı geldi. Oyuncundan zammı unutmasını isteyen Güneş, "Ben bu takımda olduğum sürece kimsenin aldığı ücrete zam yapılmayacak. Kim neye imza atmışsa onu alacak" dedi. Oyuncusunun performansındaki düşüklüğe de dikkat çeken Güneş, "İyi olan oynar, kötü olan kulübede oturur. Trabzonspor büyük bir takımdır. Oyuncularına bağlı kalmaz" diyerek Colman'a ciddi bir uyarıda bulundu.

BORA A2 TAKIMIYLA OYNAYACAK
Bordo - mavili takımın sezon başında Bank Asya Birinci Lig takımlarından Gaziantep B.Ş. Belediyespor'dan transfer ettiği kaleci Bora Sevim'in, A2 maçlarında değerlendirileceği açıklandı. Güneş'in hiçbir hazırlık maçında dahi görev vermediği Bora'nın bundan sonra zaman zaman A2 takımıyla maçlara çıkacağı ve maç eksikliğinin bu şekilde giderilmeye çalışacağı vurgulandı.

DHA
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Rep : 0
Glowacki siyaset tutkunu çıktı I231076_gsli

Glowacki siyaset tutkunu çıktı Empty
MesajKonu: Geri: Glowacki siyaset tutkunu çıktı   Glowacki siyaset tutkunu çıktı EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 7:41 pm

Sevdim bu adamı.Glowacki adamımsın Very Happy

Glowacki siyaset tutkunu çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Glowacki'den iyi haber
» Glowacki'de netice yok
» Hayrettin'e af çıktı
» Arkadiusz Glowacki - Trabzonspor
» Demirören: "Seçime siyaset karışıyor"