ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Polat yanlış anlaşıldı! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Polat yanlış anlaşıldı! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Polat yanlış anlaşıldı!

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Polat yanlış anlaşıldı! I231076_gsli

Polat yanlış anlaşıldı! Empty
MesajKonu: Polat yanlış anlaşıldı!   Polat yanlış anlaşıldı! EmptyCuma Eyl. 17, 2010 1:39 pm

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, 'sportif anlamda bir başarı sözü vermedim' demecine açıklık getirdi.
Polat yanlış anlaşıldı! Adnan_polat521

Galatasaray Başkanı Adnan Polat çarşamba günü yapılan Divan Kurulu'nda sarf ettiği ve tartışılan sözleri hakkında Sabah'a özel konuştu.

Toplantıda sportif hedefler ve başarı hakkındaki sözleri spekülasyonlara yol açan Polat, "Sportif başarıdan vaz mı geçtiniz?" sorusuna, "G.Saray'da özellikle sportif anlamda bir söz vermeye gerek görmüyorum. Kulübümüzde şampiyonsanız normaldir, değilseniz, ikinci bile olsanız başarısızsınızdır. O nedenle benim için bu konuda söz vermenin hiçbir anlamı yok. Galatasaray camiasında şampiyonluk dışındaki sonuçlar kabul edilemez" dedi.

Polat, "Sezona kötü başlamanız sizi üzüp sinirlendirdi mi?" sorusunu, "Evet, sezona kötü başladık. Gerçekten çok üzüldüm. Zaman zaman sinirlendim. Özellikle Karpaty'ye elenmemiz beni çok üzdü. Bir şeylere sığınmak istemiyorum. Ama yaşayabileceğimiz bütün şanssızlıklar iki sezondur bizi buluyor. Ben şu andaki hocamıza ve futbolcularımıza çok güveniyorum. Gaziantep maçında kötü oynadığımız halde 3 puan almamız biraz da şansımızın döndüğünü gösteriyor. Bundan sonra seri galibiyetler almaya devam edeceğiz" şeklinde cevapladı.

Sabah

Polat yanlış anlaşıldı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kewell ile anlaşıldı!
» "Gökhan'ın kadro dışı bırakılması yanlış"
» Alex: “Ümit yanlış yapıyor”
» Polat'ın gizli planı
» Polat bıraktı..