ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Messi 2 hafta yok..! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Messi 2 hafta yok..! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Messi 2 hafta yok..!

YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Messi 2 hafta yok..! I325049_goztepeli

Messi 2 hafta yok..! Empty
MesajKonu: Messi 2 hafta yok..!   Messi 2 hafta yok..! EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 11:21 pm

Ujfalusi: "Messi'den özür dilerim"
Atletico Madridli savunma oyuncusu, 2-1 kaybettikleri maçta Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'nin sakatlanmasına sebep olduğunu için üzgün.

Messi 2 hafta yok..! 109888_news

Atletico Madrid'in stoperi Tomas Ujfalusi, 2-1 kaybettikleri maçta sakatlanmasına sebep olduğu Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'den özür diledi.

Çek stoper, Messi'yi sert bir biçimde düşürmüş ve ayak bileğinden sakatlanmasına sebep olmuştu.

Bu hareketinden sonra kırmızı kart gören 32 yaşındaki oyuncu, yaptığı açıklamada "Messi'den özür dilemek istiyorum. Benim amacım onu sakatlamak değildi. Ben topla oynamak için hamlemi yaptım ama Messi'nin bacağına müdahale edebildim. Kötü bir müdahale oldu, ama amacım onu sakatlamak değildi. Dün bu mümkün değildi, ama bugün Agüero'dan Messi'ye bir özür mesajı göndereceğim" dedi.

Pep Guardiola'nın maçtan sonra "Yıldız oyuncular korunmalı" açıklamasına da değinen futbolcu, "Hakemler sadece en iyileri değil, futbol oynayan herkesi korumak zorunda" diyerek görüşlerini belirtti.

goal.com

Messi 2 hafta yok..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Messi'nin Yeni Kramponları | adidas F50i K TRX FG Messi - New Navy/Metallic Gold
» C.Ronaldo mu ? L.Messi mi ?
» Messi'yi sakatlamanın bedeli...
» Messi fazla geldi..
» Diego & Messi Faces