ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ümit Karan için ne dedi? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ümit Karan için ne dedi? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ümit Karan için ne dedi?

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Ümit Karan için ne dedi? I231076_gsli

Ümit Karan için ne dedi? Empty
MesajKonu: Ümit Karan için ne dedi?   Ümit Karan için ne dedi? EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 9:18 pm

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Ümit Karan için ne dedi? Rizacalimbay44

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kulüp yönetimi tarafından alınmadığı sürece görevinin başında olduğunu söyledi.

Çalımbay, Ümit Karan'ın kadro dışı bırakılması olayı ile ilgili olarak, "Ben 100 kere buraya gelsem, 100'ünde de Ümit Karan'ı kadro dışı bırakırım" dedi.

Atatürk Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyen Rıza Çalımbay, bu hafta kendi sahalarında oynayacakları Gaziantepspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu kaydetti. Kazanmaktan başka şey düşünmediklerini ifade eden Çalımbay, Gaziantepspor maçında taraftarlardan destek istedi. Rıza Çalımbay şöyle devam etti:

"Bu maçta taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Tek düşüncemiz Gaziantep maçını kazanmak. Başka bir düşüncemiz yok. Arkasından da Buca maçını kazanmak istiyoruz. Bizim için bu iki hafta çok önemli. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Gaziantep maçına ligin ilk maçıymış gibi başlayacağız. Mutlaka kendi sahamız ve taraftarımız önünde kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Zor bir maç olacak. Gaziantep takımının yarım kalan bir Bursaspor maçı var.

Bunu telafi etmek için kazanmak isteyecekler. Kıran kırana bir maç olacak. Gaziantepspor iyi bir takım, iyi oyunculara sahipler. Belki bu senenin en iyi transferlerini, en pahalı transferlerini yapan bir takım. Onlar da oynadıkları bazı maçların karşılığını alamadı, biz de maalesef bazı oynadığımız maçların karşılığını alamadık. Ancak bizim bu maçı kazanmamış kesinlikle şart."

Teknik Direktör Rıza Çalımbay, bazı taraftarların kendisini istifaya davet ettiğini belirterek görevinin başında olduğunu söyledi. Çalımbay şunları kaydetti:

"Takıma herkesin sahip çıkması gerekiyor. Taraftar sahip çıkacak, basın sahip çıkacak. Allah korusun yarın öbür gün takım istenmeyen bir yerde olduğu zaman, küme düştüğü zaman basın da düşecek. Biz çok iyi olduğumuz günlerde de bizim için kötü yazıldı. Kötü olduğumuz günlerde zaten kötü yazıldı. Biz onlara bakmıyoruz. Yönetim kurulumuz var. Yönetim kurulu gelip bize bir görev verir ve biz görevimizi sonuna kadar yaparız. Belki bazı kesimin kendilerine göre beklentileri vardır. Rıza hoca ne zaman gidecek diye düşünüyorlardır. Ben üzerine basa basa söylüyorum.

Yönetim kurulu ile görüşürüz ve iyi bir şekilde ayrılırız, ayrılmamız gerekiyorsa. Benim şuanda kesinlikle öyle bir düşüncem yok. Ben sonuna kadar görevimin başındayım. Ben buraya gelmeden Eskişehirspor 12 yıldır Süper ligden uzak olan bir takımdı. Taraftar haricinde çok kaybettikleri vardı. Eskişehirspor'un muhteşem bir taraftarı var. Takımda iyi oynayan formayı girer. Ancak takımda Ümit Karan olur ya da bir başka oyuncu olur hiç fark etmez onu alır kenara atarım. Benim için önemli olan camiadır."

Ümit Karan'ın kadro dışı bırakılması olayına gazete sayfalarında büyük yerler ayrıldığını söyleyen Rıza Çalımbay, "Ben 100 kere buraya gelsem, 100'ünde de Ümit Karan'ı kadro dışı bırakırım. Bir takım kaptanını kadro dışı bırakmak kolay iş değil. Ama bir çürüklük varsa onu da atarım. Artık Ümit Karan olayını da konuşmak istemiyorum. Ümit Karan'ın hiçbir zaman takım kaptanı gibi davranmadığı için her zaman kadro dışı kalır" dedi.

Teknik direktör Rıza Çalımbay, Gaziantepspor maçında sakatlığı süren kaleci İvesa ile futbolculardan Burhan ve Caner'in forma giyemeyeceğini, hafif sakatlıkları bulunan Doğa, Sezer, Tello ve Bülent Kocabey'in durumlarının ise maç günü belli olacağını söyledi.

Rıza Çalımbay, Eskişehirspor'un başına teknik direktör olarak Fatih Terim'in getirilmek istendiği yolunda söylentiler çıkarıldığını ifade ederek, "Ben buraya göreve başladığımdan beri, maç kaybettiğim veya berabere kaldığımızda tek Fatih Terim değil farklı isimler gündeme gelir. Bu da gayet normal. Eğer bir takım kötü gidiyorsa o zaman her türlü isim geçebilir" diye konuştu.

DHA

Ümit Karan için ne dedi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ümit Karan Face
» "Biz değil Ümit Karan ayrılmak istedi"
» Gio için ne dedi?
» Rijkaard Jo için ne dedi?
» Tekke'nin transferi için ne dedi?