ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Emenike operasyonu! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Emenike operasyonu! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emenike operasyonu!

4 posters
YazarMesaj
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Rep : 0
Emenike operasyonu! I231076_gsli

Emenike operasyonu! Empty
MesajKonu: Emenike operasyonu!   Emenike operasyonu! EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 4:15 pm

Emenike operasyonu! Fft1mm1188920

Geçtiğimiz sezon Banka Asya'da gol kralı olan ve Süper Lig'de de başarılı bir performans sergileyen Emenike için Galatasaray'ın devreye girdiği iddia edildi.

Milan Baros ve Mehmet Batdal dışında forveti bulunmayan Sarı-Kırmızılılar’da başkan Adnan Polat, devre arasında bir golcü alacaklarını açıklamıştı. Galatasaray’ın bir çok futbolcuyla temasta olduğu öğrenilirken, bunlardan birinin Karabükspor’un yıldızı Emanuel Emenike olduğu iddia edildi. Nijeryalı yıldız, geçtiğimiz sezon attığı 16 golle Karabükspor’un Bank Asya 1. Ligi’nde şampiyonluğa ulaşmasında büyük pay sahibi oldu. Genç forvet, Süper Lig’e de iyi bir başlangıç yaparak, geride kalan 5 haftada rakip fileleri 4 kez havalandırmayı başardı.

Cim Bom’u istiyor
Sezon öncesinde Cim Bom’a büyük sempatisi olduğunu söyleyen Nijeryalı forvet, “Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u beğeniyorum. Ancak Galatasaray’a sempatim daha fazla. Afrika’dayken Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’ndaki maçlarını sürekli izliyordum” açıklamasını yapmıştı. Yönetimin genç golcü için harekete geçtiği ve 7. haftadaki Karabükspor maçının ardından resmi teklifin iletileceği iddia edildi. Rijkaard’ın da ligi tanıdığı için Emenike’yi istediği öğrenildi.

Fanatik

En son Cheloharun tarafından C.tesi Eyl. 25, 2010 2:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Emenike operasyonu!   Emenike operasyonu! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 1:55 am

İnanmak istiyorum
Umarım doğrudur
http://arenafutbol.org
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Yer : Bursa

MesajKonu: Geri: Emenike operasyonu!   Emenike operasyonu! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:38 am

bu forvet redbull gibi kanatlandırır Very Happy
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell

MesajKonu: Geri: Emenike operasyonu!   Emenike operasyonu! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:52 pm

Çok faydalı olabilir.Zaten o bölgede eksiğimiz var.
Dayrace16
Test Moderator
Dayrace16

Favori Oyuncu : David Villa,Volkan Şen
Yer : İstanbul
Emenike operasyonu! I325044_bursali

MesajKonu: Geri: Emenike operasyonu!   Emenike operasyonu! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 4:58 pm

eakin demiş ki:
İnanmak istiyorum
Umarım doğrudur

İnanmak istemiyorum
Umarım doğru değildir=)

Emenike operasyonu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karabükspor Emenike ile uzattı..
» Emenike ve Wassa'da sorun
» Emenike atıyor, Karabük kazanıyor..