ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Eto'o Messi'yi istiyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Eto'o Messi'yi istiyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eto'o Messi'yi istiyor!

YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Eto'o Messi'yi istiyor! I325049_goztepeli

Eto'o Messi'yi istiyor! Empty
MesajKonu: Eto'o Messi'yi istiyor!   Eto'o Messi'yi istiyor! EmptyPaz Eyl. 26, 2010 5:30 pm

Eto'o Messi'yi istiyor!

Inter'in forveti Samuel Eto'o başkan Massimo Moratti'ye Messi'yi almalarını önerdi.

Eto'o Messi'yi istiyor! Fft1mm1191791

Arjantinli yıldız ile Nou Camp'ta uzun süre birlikte oynama fırsatı bulan Eto'o, bu hafta sonu Roma ile yapacakları maçtan önce İtalyan La Repubblica'ya konuştu.

Messi'nin transfer edilmesi halinde birçok gol atacağının garanti olduğunu ve geçen seneki gibi her kupayı da alacaklarını iddia eden Eto'o " O inanılmaz bir futbolcu ama insan olarak çok daha iyi biri, onun futboluna adeta Iniesta ve Xavi'ninkine olduğu gibi gibi tapıyorum. Geçen sene Barcelona ile oynadığımız maçtan önce Moratti'ye Messi gibi futbolcuların eğer alınırlarsa kulüpte efsane olacağını söylemiştim."ifadelerini kullandı.

BENITEZ İLE HER ŞEY YOLUNDA
Sezon başında Benitez ile konuştuğunu da ifade eden Eto'o, "Benitez'e serbest oynarsam daha faydalı oynayacağımı, her zaman için taraftar ve kulüp için oynadığımı belirttim, o da bir çözüm bulacağını söyledi ve de buldu. Şu anda sol tarafta oynuyorum ancak fazla defans yapmak zorunda değilim bu da önümde daha fazla boş alan yaratma fırsatı veriyor ve daha çok gol atıyorum" ifadelerini kullandı.

Samuel Eto'o şu anda ligde en çok gol atan oyuncu konumunda...

fanatik

Eto'o Messi'yi istiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» F.Bahçe onu istiyor!
» A. Madrid onu istiyor!
» Benitez onu istiyor
» Gutierrez'i istiyor
» O da Fenerbahçe'yi İstiyor !