ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga I231076_gsli

Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga Empty
MesajKonu: Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga   Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga EmptyPaz Eyl. 26, 2010 5:36 pm

Adı Fenerbahçe'yle de anılan milli oyuncumuz Nuri Şahin hedeflerini açıkladı.
Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga Nuri_sahin54

Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunduğu iddia edilen Nuri Şahin, kısa vadede Türkiye'ye gelmeyi düşünmediğini açıkladı.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Özel Haber Programı'na katılan Borussia Dortmund'un 22 yaşındaki yıldızı, şunları söyledi: “Şu anda transfer konusuyla kendimi yormak istemiyorum. Menacerime de bunu söyledim. Elbette benim de hayallerim var. İngiltere ve İspanya'nın büyük kulüplerinde oynayacağım. Şu anda dünyanın en iyi üçüncü liginde oynuyorum. Geçen sezon ve ondan önce Türkiye'den üç büyük takımdan da teklif aldım. Kendilerine, tekliflerinden gurur duyduğumu ancak ülkemi Avrupa'da temsil etmek istediğimi söyledim. Önümüzdeki yıllarda da fikrimde değişiklik olmayacak. Bir gün, ben de her Türk gibi büyük takımlarımızda oynamak isterim ancak şu anda ülkemi Avrupa'da temsil ederek, daha büyük katkı sağlayacağıma inanıyorum.”

‘Ay-Yıldızlı forma benim gururum'

Almanya değil, Türk Milli Takımı'nı seçtiği için asla pişmanlık duymadığını vurgulayan Nuri Şahin, Ay-Yıldızlı formayı giymenin büyük bir gurur olduğunu dile getirdi. Belçika maçında oynamadığı için üzüldüğünü itiraf eden Nuri, “Bu, hocamızın takdiridir. Hiddink'in kalitesini tartışmak bize düşmez. Bana güvendiğini, çalışmam gerektiğini söyledi. Bu da beni mutlu etti. Sık sık açıklama yaparak, serzenişte bulunarak formayı kapamazsınız. Her zaman daha çok çalışmak gerekir. Ben de bunu yapıyorum” diye konuştu.

‘Mesut, herkese örnek olacak'

Real Madrid ya da Barcelona gibi büyük takımların formasını giymek için çok çalıştığını ifade eden Nuri, Mesut Özil'den övgü dolu sözlerle bahsetti. Genç yıldız, “Mesut Özil, benim kardeşim, çok iyi arkadaşım. Başarısının sürekli olacağına inanıyorum. Herkese örnek olacak. Başkaları oluyor, biz Türkler, Real Madrid, Barcelona gibi takımlarda sürekli olarak neden başarılı olmayalım. Ben de, bu takımların formasını giyeceğim. Alman basınında hakkımda çıkan övgü dolu yorumlara seviniyorum, ama abartmamaya çalışıyorum” dedi.

Fanatik

Nuri'nin hedefi Ada ya da La Liga
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İspanya Liga BBVA ve Liga Adelante Tüm Takımların Shiny Logo Pakedi
» Portekiz Liga Bwin & Liga Vitalis Shiny Logo Pakedi
» Circle's10 Slovakia Corgon Liga & 1.Liga Logo
» Alanzinho'nun hedefi İspanya
» G.Birliği'nin Kayseri hedefi!