ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Milos Krasic Juve'ye ısınıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Milos Krasic Juve'ye ısınıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Milos Krasic Juve'ye ısınıyor!

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Milos Krasic Juve'ye ısınıyor! I231076_gsli

Milos Krasic Juve'ye ısınıyor! Empty
MesajKonu: Milos Krasic Juve'ye ısınıyor!   Milos Krasic Juve'ye ısınıyor! EmptySalı Eyl. 28, 2010 2:30 am

Juventus'un Cagliar'i karşısında aldığı galibiyette adeta şov yapan Krasic, yeni takımına alışmaya başladığını söyledi.
Milos Krasic Juve'ye ısınıyor! Krasi
Juventus'un Sırp yıldızı Milos Krasic, İtalya Ligi Serie A'ya daha yeni ısınmaya başladığını söyledi.

Haftasonu oynanan Cagliari maçında hat-trick yaparak dikkatleri üzerine çeken Juventus'un yeni yıldızı Milos Krasic, İtalyan Spor Gazetesi Tuttosport'a açıklamalarda bulundu.

Sırp yıldız, "Birkaç maç sonra performansımı en yüksek seviyeye çekeceğimi düşünüyorum. Yani kısa süre içerisinde gerçek potansiyelimi yansıtacağıma inanıyorum" diye konuştu. Cagliari maçının kendisi için özel bir gece olduğunu belirten Krasic, "Hayatım boyunca unutamayacağım bir maç oldu. Her zaman Juventus forması ile gol atmayı istiyordum ve 3 tane birden attığım için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

DHA

Milos Krasic Juve'ye ısınıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milos Krasic Juventus'da
» İlle de Krasic, mutlaka Krasic
» Mourinho La Liga'ya ısınıyor: 1-2
» Benitez'in suyu ısınıyor
» Gençlerbirliği, Sivasspor maçına ısınıyor..