ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık I231076_gsli

Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık Empty
MesajKonu: Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık   Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık EmptySalı Ekim 05, 2010 9:23 pm

Atletico Madrid'in Uruguaylıoı yıldızı Diego Forlan, İngiltere Premier League geri dönebileceğinin sinyallerini verdi.
Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık Forlan09905
İspanya'nın Atletico Madrid takımının Uruguaylı forveti Diego Forlan, İngiltere'ye dönme ihtimalini reddetmediğini, teklif gelirse bunu düşüneceğini söyledi.

İngiliz Manchester United takımının eski oyuncusu Forlan, İspanyol Marca gazetesine yaptığı açıklamada, ''İngiltere'de mükemmel bir dönem geçirdim. Çok zevk aldım ve oraya dönme fırsatım olursa bunu düşünürüm. Ancak bazı şartlarım var'' dedi.

2010 Dünya Kupası'nın en iyi oyuncusu seçilen 31 yaşındaki Forlan, ''İyi bir teklif gelirse incelerim. Şu an için teklif yok. Avrupa'ya evimi bırakarak geldim, her şeyi geride bıraktım. Kendimi bir takıma bağlı hissetmiyorum. Gelecek teklifin Atletico Madrid için de iyi olması lazım'' diye konuştu.
2001'de Arjantin'in İndependiente takımından Manchester United'a transfer olan Forlan, 2004'te İspanya'nın Villarreal takımına geçmiş, 2007'de Atletico Madrid'e transfer olmuştu.

AA

Diego Forlan'dan Ada'ya yeşil ışık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gyan Yeşil Işık Yaktı
» Jovanoviç'ten F.Bahçe'ye Yeşil Işık
» Chamakh'tan Sevilla'ya yeşil ışık
» Saha, Arsenal'e yeşil ışık yaktı
» Tuncay Şanlı için yeşil ışık