ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı I231076_gsli

Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı Empty
MesajKonu: Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı   Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 5:04 pm

Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Cale Karadeniz ekibindeki durumunu ve özel hayatına dair açıklamalarda bulundu...
Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı Cale-trabzonspor
Trabzonspor'un Hırvat futbolcusu Cale, şampiyonluk yarışında önce kendilerinin ardından da Beşiktaş'ın iddialı olduğunu belirterek, "Beşiktaş çok iyi takviyeler yaptı ama biz daha iyiyiz" dedi. Cale, bir galibiyetle göklere çıkarılıp, bir mağlubiyetle yerin dibine sokulmalarına ise anlam veremediğini söyledi.

Trabzonspor'da adı sürekli olarak transfer dedikodularına karışan ve performansı her zaman eleştirilen Hrvoje Cale, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Cale, Trabzonspor'da mutlu ve mutsuz olarak bir çok anı yaşadığını belirterek, "Başarılı ve mutlu anlarımız olarak özellikle geçen sezon kazandığımız Türkiye Kupası'nı ve bu sezonun başındaki Süper Kupa şampiyonluğunu söyleyebilirim. Üzücü ve başarısızlık olarak gösterebileceğim şey ise buradaki ilk sezonumda ilk ikinin dışında kalmamız oldu. Birde Liverpool'a elenmek bizim için bir hayal kırıklığıydı. Çünkü onları mağlup edebilecek bir duruma getirmiştik" diye konuştu.

"KIZ ARKADAŞIMI ÇOK ÖZLÜYORUM"

Cale, kız arkadaşıyla gelecek adına önemli planlar yaptığını da belirterek, "Kız arkadaşımın özlemi var içimde. Zagreb'de oynarken her gün beraberdik. Ama buraya geldikten sonra araya bir mesafe girdi. 4 yıldır birlikteyiz. Bu ayrılığa bende zorlanıyorum ama birlikte planladığımız bir çok şey var. Zaten bu fedakarlığı da onun için yapıyorum. Birlikte bir gelecek planlıyoruz ve buna da değeceğine inanıyorum" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ ÇOK İYİ OYUNCULAR ALDI"

Ligin en güçlü takımının Trabzonspor olduğunu vurgulayan Cale, "Bizden sonra Beşiktaş'ı en güçlü takım olarak söyleyebilirim çünkü gerçekten kadrolarına çok iyi oyuncular kattılar. Şampiyon olma konusunda ise çok büyük bir şansımız var. Burada Galatasaray ile oynayacağız sonra Bursaspor deplasmanı var. O dönemeç çok önemli bir dönemeç olacak. Geriye de çok uzun bir maraton kalacak ama o virajı iyi atlatmalıyız. Bu uzun maratonda şampiyonluk için bir çok şans yakalayacağız. Şampiyonluk için önce biz sonra Beşiktaş iddialı" diye konuştu.

"BEKLENTİLER ÜZERİMDE BASKI OLUŞTURMUYOR"

Geçen sezon kazanılan iki kupanın ardından şampiyonluk beklentilerinin artmasının normal olduğunu da ifade eden Cale, "Üzerimde bir baskı oluşmuyor. Çünkü burası büyük bir kulüp ve böyle beklentilerin olması normal. Hele ki kupa zaferlerinden sonra olması daha da normal. Bizim bunu sırtlamamız ve üstlenmemiz gerekiyor. Benim için baskı sadece maçtan önce vardır. Maç başladıktan sonra etraftakilerin beklentileri ve düşünceleri beni ilgilendirmiyor. Çünkü ben işime bakarım. Gabric'in gitmesi benim için üzücüydü. Ama sonuç olarak Ankaragücü'ne gitmek isteyen oydu. O mutluysa benim için sorun yok" dedi.

"BURADA SEVGİNİN BİR ORTASI YOK"

Trabzon'da kendisini en çok şaşırtan olayı da anlatan Cale, "Bir maç kazanıyoruz, herkes bizi göklere çıkarıyor, şehrin kralları gibi oluyoruz. Ertesi hafta bir maç kaybediyoruz bizi yerden yere vuruyorlar. Hatta öyle bir yerden yere vuruyorlar ki, hiç dışarı çıkmamamız gerekiyor diye düşünüyoruz. Ortası yok, ya çok üstteyiz, ya çok aşağıdayız. Bu çok şaşırtıcı bir şey benim için" şeklinde konuştu.

"YEDEK KALINCA KENDİME KIZIYORUM"

Bazen Ferhat'ın kendi yerinde forma giymesinin normal olduğunu da ifade eden Cale, şöyle konuştu:

"Bu oyuncu değişimleri beni çok da olumsuz etkilemiyor. Biraz da olsa bundan mutlaka etkileniyorum ama ben formayı kaybedince daha çok kendime kızıyorum. Sonuç olarak Ferhat'ın da hak ettiği zaman oynaması gerekiyor. Oynamadığım zamanlar bunun sebebini kendimde arıyorum."

"İYİ BİR TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRMEK İSTERİM"

Kulüp ve kendisini tatmin edecek bir teklif gelmesi durumunda bunu değerlendirmeyi düşündüğünü de ifade eden Cale, "Gelecek ne getirir bilemiyorum ama kulüp ve benim için iyi bir teklif gelirse bunu değerlendirebilirim. Burada ailemden ve kız arkadaşımdan uzakta yaşıyorum. Dolayısıyla tatmin edici bir teklifle bunu değerlendirebilirim. Ama bu Traboznspor'dan ayrılmak istiyorum anlamıma gelmiyor. Çünkü burada huzur içinde zamanlar geçirdim. Bana da bunun çok büyük katkıları oldu. İyi bir teklif gelirse ve bu kulübün çıkarlarıyla uyuşursa bunu değerlendirmek istiyorum" dedi.

DHA

Trabzonlu oyuncunun AŞK acısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okan Koç'un baba acısı!
» Bebeğin İçler Acısı Hali (Tümör)
» Diverse Prospettive - Farklı bi bakış açısı
» Trabzonlu İsyanda
» Trabzonlu sanatçılar da maça davetli