ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Fener maçına kadar yenilmeyiz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Fener maçına kadar yenilmeyiz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Fener maçına kadar yenilmeyiz"

2 posters
YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Fener maçına kadar yenilmeyiz" I231076_gsli

"Fener maçına kadar yenilmeyiz" Empty
MesajKonu: "Fener maçına kadar yenilmeyiz"   "Fener maçına kadar yenilmeyiz" EmptyCuma Eyl. 25, 2009 1:53 am

"Fener maçına kadar yenilmeyiz" News_manset_resim_ms_CanerErkin001

Galatasaray'ın son transferi futbolcu Caner Erkin, ligin ilk 6 haftasında maçları kazanarak çok iyi bir seri yakaladıklarını ve bu performanslarını rekora götürebileceklerini söyledi. Erkin, Fenerbahçe ile yapacakları maça dek hiçbir yenilgi almayacaklarını da savundu.

Galatasaray TV'de yayınlanan ''Son Pas'' adlı programa konuk olan Caner Erkin, 6'da 6 ile çok iyi bir seri yakaladıklarını belirterek, ''Tabii ki mükemmel rakamlar. 6'da 6 çok iyi bir seri yakaladık. Bence bunu rekora bile götürebiliriz. İlk yarıyı mağlup olmadan bile kapatabiliriz'' dedi.

Takım olarak aralarında bu konuyu konuştuklarını vurgulayan milli oyuncu, ''Kimse yenilmeyi istemiyor. Her maça 3 puan için çıkıyoruz. Bence çok iyi bir rekor kırabiliriz'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin geçmişte 103 gollük rekorunun yanısıra 1964-1965 sezonunda 7'de 7 yaptığının hatırlatılması üzerine Erkin, Fenerbahçe ile yapacakları maça dek hiçbir yenilgi almayacaklarını savundu.

Genç oyuncu, Fenerbahçe maçını da alıp yollarına devam edeceklerini ve kendisinin buna inandığını bildirdi. Kasımpaşa maçında 90 dakika sahada kalan Erkin, şunları kaydetti: ''Tabi ki ilk 90 dakika çok önemliydi. İstediklerimi çok yapamadığıma inanıyorum. Gerçek Caner Erkin bu değil. Daha çok istediklerimi yaparsam zaten daha çok iyi olacağım, buna inanıyorum. İlk yarıya biraz kötü başladım. Ondan sonra takım olarak ikinci yarıda iyi oynamaya başladık. Ondan sonra gerçek Galatasaray ve gerçek Caner'i yansıtmaya başladım.''

Ofansif yönünün daha iyi olduğunu vurgulayan yıldız futbolcu, ''Daha çok forma şansı bulursam, üst üste oynamaya başlarsam solbekte çok iyi çıkış yapacağıma inanıyorum'' dedi.

Galatasaray'da oyuna girenin çıkanı aratmadığını vurgulayan Erkin, çok kaliteli bir takım olduklarını, kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip oldukları için de oyuna girenin çıkandan daha iyi oynadığını söyledi.

Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ve Galatasaray'ın şu anda koptuğunu savunan sarı-kırmızılı takımın oyuncusu, ''Beşiktaş şu anda altta kaldı. Trabzonspor biraz toparladı ama ben böyle gideceğine inanıyorum. Fenerbahçe ve biz iyi gidiyoruz. 3. ve 4. takım olarak Eskişehirspor ve Bursaspor görünüyor. Ondan sonra da ben Trabzonspor'u görüyorum'' dedi.

Erkin, UEFA Avrupa Ligi'nde de gruptan çok rahat çıkacaklarını ileri sürerek, ''Şu anda en ciddi rakibimizi yendik. İçeride oynayacağımız maçı da alacağımıza inanıyorum. Dışarda mutlaka kazanmamız gerekiyor. Takım çok iyi oynuyor zaten. Takımın uyumu ve arkadaşlık güzel. Çok iyi bir takım olduk. Galatasaray Kulübü çok büyük bir kulüp. Arkadaşlık da işin içine girince mükemmel bir kulüp olduk'' diye konuştu.

"UYUM SORUNUNU AŞTIM"
Erkin, yeni takımında da uyum sorununu aştığını bildirdi. Hiçbir sorunun olmadığını vurgulayan genç oyuncu, ''20-25 gün kadroya girmeme rağmen oynayamıyordum. Bu benim için kötü olmuştu. Burada ekstra antrenmanlar yaptım. Bu antrenmanlarla kendimi toparladım. Şu anda yüzde yüz değilim. 1 hafta daha lazım. Ondan sonra zaten yüzde yüz kapasitemi sahaya yansıtacağım'' dedi.

Birkaç kulvarda mücadele etmelerinden dolayı her oyuncunun forma şansı yakalayacağını belirten Erkin, ''Sonuçta dinlenenler de olacak. Milli takımlara gidenler oluyor. Kupada ayrı oynayan futbolcular olacak. UEFA Avrupa Ligi var, lig var. Ben herkesin forma şansı bulacağına inanıyorum. Bu şansı çok iyi kullanmalıyız. Ben de bana gelen şansı çok iyi kullanacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Kadrodaki yabancı oyuncuların üst düzey olduklarını anlatan Erkin, ''Çok kaliteli oyuncular. Uyum sorunu yaşadıklarına inanmıyorum. Çok iyi bir takım olduk. İyi arkadaşlık ortamı var'' dedi.

Rusya'da CSKA Moskova formasıyla önemli bir deneyim yaşadığını anlatan Erkin, Galatasaray'da da kalıcı olmak ve futbol yaşamını burada sürdürmek istediğini söyledi.
CSKA Moskova'da oynadığı dönemde eski teknik direktörü Zico ile sorunlar yaşadığını vurgulayan genç oyuncu, şunları kaydetti: ''Galatasaray takımından teklif gelmesi beni çok mutlu etti. Herkes bu kulüpte oynamak ister. O dönemde Zico ile sorunlarım vardı. Ondan dolayı pek kalmayı düşünmüyordum. Kulüp biraz sorunlar çıkardı. Bırakmak istemediler beni önce. Ama ben hocamın benimle çalışmak istemediğini ve böyle bir durumda çalışmak istemediğimi söyledim. Bundan sonra teklif gelince çok sıcak baktım. Transfer son günde tamamlandı.''

Beşiktaş ile yapılan maçta çok heyecanlı anlar yaşadığını dile getiren Erkin, ilk kez bir derbi mücadelesine çıktığını, güzel bir duygu olduğunu dile getirdi.

MİLLİ TAKIM KONUSU
Oynama şansı bulamadığı için Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in kendisini çağırmadığını hatırlatan Caner, ''Ama Fatih hocaya çok teşekkür ederim. Oynamadığım zamanlarda bile milli takıma çağırdı. Şu anda zaten yavaş yavaş oynamaya başladım. Burada sürekli oynamaya başladığımda inanıyorum ki Fatih hocam da beni çağıracaktır'' dedi.

Dünya Kupası finallerine gitmek için Bosna-Hersek'in puan yitirmesini bekleyeceklerini kaydeden sarı-kırmızılı takımın oyuncusu, ''2 maçımızı da almak zorundayız. Bence Bosna-Hersek puan kaybedebilir. 2 maçımızı kazanıp onların puan kaybetmesini bekleyeceğiz'' diye konuştu.

Türk futbolcularının çok yetenekli olduklarını, ancak biraz disiplin sorunları bulunduğunu ifade eden Erkin, ''Bu disiplin sorununu aşarsak Türk futbol tarihine adını yazdıracak çok büyük futbolcular çıkacak. Gönül ister ki Türk futbolcusu Galatasaray gibi büyük takımlarda oynasın. Büyük kulüplerde büyük başarılar yakalayabilirsek Avrupa'ya transfer olmaya gerek kalmaz. Başarıyı yakalamışsınızdır'' dedi.
http://arenafutbol.org
alperin
Yedek Oyuncu
alperin

Rep : 15
"Fener maçına kadar yenilmeyiz" I231073_fbli

MesajKonu: Geri: "Fener maçına kadar yenilmeyiz"   "Fener maçına kadar yenilmeyiz" EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 4:37 am

evet yenilmeyecekler belki ama puan kaybetcekleri kesindi Very Happy:D herkesin harcı değildir 7 de 7 yapmak Very Happy
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
"Fener maçına kadar yenilmeyiz" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: "Fener maçına kadar yenilmeyiz"   "Fener maçına kadar yenilmeyiz" EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 5:21 am

Puan kaybetmemiz iyi oldu rehaveti önler en azından. Fener skora kanarsa çok ağlar cidden kötüler
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Tarık Fener'e başkan olsana"
» "Fener'in işini siz de bitirirsiniz"
» "Trabzon maçına çok iyi hazırlandık"
» Alex: "Gökhan, Fener'e katkı sağlayacaktır"
» "Fener'i yenersek kimse şaşırmasın"