ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Ben buradayım, Hagi nerede?" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Ben buradayım, Hagi nerede?" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ben buradayım, Hagi nerede?"

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Ben buradayım, Hagi nerede?" I231076_gsli

"Ben buradayım, Hagi nerede?" Empty
MesajKonu: "Ben buradayım, Hagi nerede?"   "Ben buradayım, Hagi nerede?" EmptySalı Ekim 20, 2009 3:42 am

Turkcell Süper Lig'de dün Galatasaray'a deplasmanda 4-3 yenilen Trabzonspor, 23 Ekim Cuma günü sahasında Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana ameliyat olan Zafer Yelen'in haricinde tüm futbolcular katıldı.

Galatasaray maçında ilk 11'de forma giyen oyuncular, koşunun ardından soyunma odasına giderken, diğer futbolcular, gruplar halinde yarı sahada çift kale maç yaptı.

Trabzonspor, yarın yapacağı çift antrenmanla Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

BROOS, BASIN MENSUPLARINA TAKILDI
Antrenmanın bitiminin ardından soyunma odasına giderken gazetecilerin yanından geçen teknik direktör Broos, bordo-mavili kulübün teknik direktör Hagi ile anlaşacağı yönünde çıkan haber için basın mensuplarına takıldı.

Broos, gazetecilere İngilizce olarak, ''Hagi'nin geleceğini yazdınız. Ben buradayım, Hagi nerede'' dedi.
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rijkaard'dan yönetime sitem: "Transferler nerede?"
» Diyar-Antalya maçı nerede?
» Hagi: "İnşallah Türkiye'ye dönerim"
» "Nerede kalmıştık !"
» Ali Koç nerede?