ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Diego'nun Gözü Altın Top'ta ! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Diego'nun Gözü Altın Top'ta ! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diego'nun Gözü Altın Top'ta !

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Diego'nun Gözü Altın Top'ta ! I231076_gsli

Diego'nun Gözü Altın Top'ta ! Empty
MesajKonu: Diego'nun Gözü Altın Top'ta !   Diego'nun Gözü Altın Top'ta ! EmptySalı Ekim 20, 2009 5:24 am

Juventus'un oyun kurucusu, adını Dünya'daki en iyi futbolcular arasına yazdırmanın planlarını yapıyor.

Juventus'un Brezilyalı futbolcusu Diego, geçtiğimiz sezon Werder Bremen'de gösterdiği performansla, Altın Top'a aday olarak gösterilen 30 kişilik listede kendisine yer buldu.

Il Corriere dello Sport'a konuşan başarılı futbolcu, "Altın Top'a aday gösterilmem, bireysel olarak benim açıdan bir başarı. Hiçbir zaman Dünya'daki en iyi futbolcular arasına girme isteğimi gizlemedim. Sürekli bunun için çalışıyorum" ifadelerinde bulundu.

Çarşamba günü Maccabi Haifa'yla karşılaşacak olan Juventus'un gol yollarında güvendiği futbolcu, "Bu listede çok büyük yetenekler yer alıyor. Çok heyecanlı ve mutluyum. Çünkü, görüyorum ki gösterdiğim performans birileri tarafından takip ediliyor ve değer görüyorum" diyerek açıklamalarını sonlandırdı.
http://arenafutbol.org

Diego'nun Gözü Altın Top'ta !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "İnanılmaz bir gözü var!"
» Devlerin gözü bu derbide !..
» Adamın Gözü Çıkmış!+18
» Gaziantep BB.'nin gözü Konya'da
» Kızın Gözü Çıkmış!+18