ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü ''

3 posters
YazarMesaj
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl
Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' I231073_fbli

Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' Empty
MesajKonu: Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü ''   Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 5:46 am

Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' Rebrov460

Eski dost acı söyledi. Bir dönem sarı-lacivertli formayı giyen Sergei Rebrov, Fenerbahçe ile ilgili olarak iyi konuşmadı. Rebrov, özellikle vatandaşı Shevchenko’nun Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Türkiye ve İstanbul’u çok seviyorum” diyerek söze başlayan Ukraynalı yıldız, “Sheva’ya kesinlikle Fenerbahçe’ye gitmesini tavsiye etmem. Orayı çok iyi biliyorum. Çok güzel bir yer, güzel insanlar var. Ama ‘Bir forvet için dünyanın en zor kulübü’ diyebilirim. Gidip gitmeyeceğini bilmiyorum. Bununla ilgili bana bir şey söylemedi. Ama gelip de sorarsa Fenerbahçe’ye gitmemesini söylerim. Çünkü oradaki zor günleri hâlâ unutamadım. Fenerbahçe’yi takip ediyorum, geçmişten beri hem benim hem Ortega’nın hem Kezman’ın hem de Güiza’nın sıkıntı çekmesi çok normal. Çünkü bir forvet hayatı boyunca görebileceği en büyük baskıyı Fenerbahçe’de görür. O yüzden Fenerbahçe Sheva için yanlış tercih olur” diye konuştu.

-‘GUIZA’YI ÇOK İSTEDİK’-

Geçen sezon Rubin Kazan takımında oynadığını hatırlatan Rebrov, bir gerçeğe de açıklık getirdi. Güiza’nın çok iyi oyuncu olduğunu belirten Rebrov, “Geçen sezon Güiza’yı Rubin Kazan’a almayı çok istedik. Ancak olmadı, pek sıcak bakmadı. Ama Fenerbahçe’de çok rahat olmadığını biliyorum. Teklifimiz olmuştu ona. Fenerbahçe, Güiza gibi bir futbolcuya sahip olduğu için çok şanslı. Onu kullanmasını bilmeleri lazım. Sonuç olarak benim için Türkiye saha dışında çok iyi bir ülke. İstanbul iyi bir şehir. Ama sahaya inince işler değişiyor ve bambaşka oluyor. Tatil için iyi bir yer ama futbol oynamak için tavsiye etmem” dedi.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü ''   Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 6:08 am

çok baskı var tabi adam haklı
http://arenafutbol.org
gsberkegs
Yedek Oyuncu
gsberkegs

Favori Oyuncu : Thierry Henry,Sabri Sarıoğlu
Rep : 3
Yer : İstanbul
Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü ''   Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü '' EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 7:36 am

bencede haklı ne desin

Rebrov: '' Fenerbahçe Dünyanın En Zor Kulübü ''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe Kulübü'nde anma..
» Zenginler kulübü
» Dövüş Kulübü: 1-1
» Kulübü de anlaşırsa Real'de..
» Avrupa'nın en popüler 16. kulübü G. Saray