ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Aptalca bir karar Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Aptalca bir karar Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aptalca bir karar

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Aptalca bir karar I231076_gsli

Aptalca bir karar Empty
MesajKonu: Aptalca bir karar   Aptalca bir karar EmptyÇarş. Kas. 11, 2009 2:01 am

"Aptalca bir karar"

Milli yıldızı 81’de oyuna alıp 6 dk. sonra çıkartan menajer Pulis ağır eleştiri alırken Şanlı, “Çok üzüldüm” diye konuştu.

Milli gururumuz Tuncay Şanlı’ya olan destek çığ gibi büyüyor. Önceki gün oynanan Hull City maçında 81. dakikada oyuna giren ve 86’da kenara alınan Tuncay, hocası Tony Pulis’e tepki göstermişti. Söylene söylene oyundan çıkarken yedek kulübesine uğramayıp doğrudan soyunma odasına giden Tuncay’ın bu hareketi tartışmalara yol açarken Stoke taraftarı milli oyuncunun arkasında olduğunu gösterdi.

Pulis'in Tuncay’a tanıdığı süreye ve kenara alınmasına anlam veremeyen Stoke City’li fanatikler kulübün sitesinden teknik direktörü ağır dille eleştirdi. İşte forumlara yazdıkları mesajlarla Pulis’e öfke kusan taraftarların yorumları: * Ocak’ta Tuncay’a güle güle demek zorunda kalacağız. * Aptalca çıkarma kararı sonrası Tuncay bir daha asla Stoke forması giymez. * Pulis ne yapıyorsun? Tuncay’a süre vermen gerek. * Tuncay’ı oyundan almak anlaşılacak bir karar değildi, ama asıl garip olanı son anda oyuna sokmaktı.

KÖLN’E Mİ GİDİYOR?

Oldukça üzgün olan Tuncay’a Türkiye’den birçok arkadaşı telefonla moral verdi. Kafasını dağıtmak için soluğu milli takımdan arkadaşı Hamit Altıntop’un yanında alan Tuncay ise konuyla ilgili, “Çok üzüldüm. Değişikliği beklemiyordum. Türkiye’ye dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Avrupa’da mücadelem devam edecek. Şu an tatildeyim. Dönünce hocamla konuşacağım” açıklamasını yaptı. Bu arada Ada’dan kopma noktasına gelen Tuncay’a Bundesliga’dan Köln takımının talip olduğu da iddia edildi.

Tuncay'ın moralini alt üst eden teknik direktör Pulis ise maç sonrası kendisini savundu. BBC’ye konuşan Pulis, “Tuncay’a kararımı anlatmak zorunda olduğumu sanmıyorum. Üzgün olduğunu biliyorum. Bu kararımdan dolayı bir problem yaşamıyorum ve yine olsa tekrarlarım. Bunun Tuncay’la ilgisi yok, takımla alakalı” dedi.

Kaynak: Vatan
http://arenafutbol.org

Aptalca bir karar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son karar
» Karar anı..
» "Böyle bir karar yok"
» ÖSS ile ilgili son karar!
» Karar 2. kez ertelendi!