ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Trabzonspor şampiyon olamaz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Trabzonspor şampiyon olamaz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Trabzonspor şampiyon olamaz"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Trabzonspor şampiyon olamaz" I231073_fbli

"Trabzonspor şampiyon olamaz" Empty
MesajKonu: "Trabzonspor şampiyon olamaz"   "Trabzonspor şampiyon olamaz" EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 4:29 am

"Trabzonspor şampiyon olamaz" 6131_B_metindiyadin001

Trabzonspor’da teknik direktör Hugo Broos’un yardımcılığını yapan Metin Diyadin, Radyospor’a konuştu. Aydın Cingöz’le Gündem programında konuşan Diyadin, “Trabzonspor bu kadrosuyla şampiyon olamaz.” dedi.

KEŞKE DÖNMESEYDİM

Ayrılmanını doğru olduğuna inandığı için ayrıldığını söyleyen diyadin, “Bu kaos ortamında çalışmanın anlamı yok.” şeklinde konuştu.

Kendi adına üzüntü duymadığını belirten genç teknik adam, “Keşke hiç bulanmasaydımda, kendi şehrimin bu ortamda olduğu görmemiş olsaydım. Doğup, büyüdüğüm, futbolcu olduğum, 20 yaşında ayrılıp, 40 yaşında geri döndüğüm yer. Keşke bunları yaşamasaydım da Trabzonspor benim gözümde olduğu gibi kalsaydı. Kendi şehrime, kulübüme zarar verecek bir açıklama da yapmam.”

TRABZONSPOR BU YAPI İTİBARİYLE ŞAMPİYON OLAMAZ
Trabzonspor’un başarısızlığındaki hatanın sadece yüzde 20’sinin teknik direktörden kaynaklandığını belirten Metin Diyadin, “Hata teknik anlamda vardı,ama bu sadece yüzde 20’sini oluşturur. Bu takım 18 puan alacak takım değildi evet ama şampiyon olacak bir kadroya da sahip değildi. Zaten geçen yıl bu takımın bütçesi ayrılmıştı, bu yıl çok fazla bir şansımız yoktu. Bu yapı itibariyle şampiyon olması mümkün değil. Broos kendi kapasitesi ölçüsünde işini yapmaya çalıştı.” ifadelerini kullandı.
YARDIMCILIK YAPMAM
“Ben de kendisiyle çalışırken ne yapmam gerekiyorsu onu yaptım.” diye sözlerine devam eden Diyadin, “Bundan sonra da yardımcılık yapmam. Trabzonspor dışında başka bir takımda da asla yardımcılık yapmam. Çünkü karar verici hep birinci adamdı.” dedi.
Kadro dışı kalan futbolcuları da savunan Diyadin, “Hepsi kişilikli oyuncular. Bu futbolcular Trabzonspor’a mutlaka faydası olacaktır. Kötü niyetli oyuncu asla yoktur. Trabzonspor’un içinde bulunduğu ortamda bazı futbolcuların iyi pearformas gösterememesi normal. Yönetenler sağlıklı ortakm yaratmak zorundadırlar.” şeklinde sözlerini bitirdi.
http://www.arenafutbol.org

"Trabzonspor şampiyon olamaz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Bu taraftar bizim olamaz!"
» "İlk yarı 6. sıradaydık ama şampiyon olmuştuk"
» Yattara: "O kadro korunsaydı, şampiyon olabilirdik"
» "Altay'ı şampiyon yapıp, İstanbul'a geleceğim.."
» "Denizli bizi şampiyon yapmadı"