ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Trabzon'u çok istiyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Trabzon'u çok istiyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Trabzon'u çok istiyorum"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Trabzon'u çok istiyorum" I231073_fbli

"Trabzon'u çok istiyorum" Empty
MesajKonu: "Trabzon'u çok istiyorum"   "Trabzon'u çok istiyorum" EmptyCuma Kas. 27, 2009 2:15 am

"Trabzon'u çok istiyorum" 6810_B_senol001

Trabzonspor'da Şenol Güneş'le masaya oturmak için Güney Kore'ye giden Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile Genel Sekreter Hasan Yener önemli aşama kaydetti.

İkilinin bugün Şenol Güneş'le yaptığı görüşmede prensip anlaşmasına vardığı, tecrübeli teknik adamın sözleşmesi bu ay sonu sona ereceği için FC Seoul kulübüyle prosedürlerin halledilmeye çalışıldığı belirtildi.

Yarın resmi sözleşmenin imzalanması beklenen tecrübeli teknik adam Şenol Güneş'te bordo - mavili camiaya müjdeyi verdi.

Güneş, DHA'ya yaptığı açıklamada, Trabzonspor'a gelmeyi çok istediğini belirterek, "Yarın bayramın ilk günü inşallah bu işi hayırlısıyla halledeceğiz. Şehrimin takımına hizmet etmek istiyorum. Buraya gelen yönetici arkadaşlarımızla birlikte görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ben de Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok özledim" diye konuştu.
Bu arada Güneş, Güney Kore'de vedalaşması gereken kişiler olduğunu belirterek, "Henüz geliş günüm belli olmadı ancak gelecek hafta Türkiye'de olurum" şeklinde konuştu.

26.11.2009
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

"Trabzon'u çok istiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Higuain: "Futbolu Real Madrid'de bırakmak istiyorum"
» Bridge: "Özel hayatıma saygı istiyorum"
» Ertuğral: "Tinashe'yi istiyorum"
» "Başkan olmak istiyorum.."
» "İz bırakmak istiyorum"