ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar" I231073_fbli

Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar" Empty
MesajKonu: Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar"   Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar" EmptyPaz Kas. 29, 2009 6:46 pm

Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar" 9961_B_kewell009

Manisaspor beraberliğin ardından Bursaspor deplasmanında kaybedilen üç puana Harry Kewell isyan etti ve deniz otobüsüyle İstanbul'a dönen kafilede takım arkadaşlarından ayrı oturdu.
Futbolcular özel feribotta doğrudan üst kata çıkarlarken sadece Avustralyalı yıldız ayrı oturdu. Alt katta kardeşi Roth ile kalmayı tercih eden Kewell'ın takım arkadaşlarının saha içinde ortaya koydukları mücadeleyi yetersiz bularak öfkelendiği ifade edildi.
Tecrübeli yıldızın "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar. Rijkaard'ın antrenman programı dışında da salonda çalışıp güçlenmeleri lazım. Ben bunları özellikle genç futbolculara anlatmaya çalışıyorum ama antrenman bitiyor, herkes tesisi terkediyor. Bazıları yemeğe bile kalmıyor. Ama ben bu yaşımda özel fizyopterapistimle ekstra idman yapıyorum" dediği öğrenildi.

29.11.2009
Kaynak : Sabah
http://www.arenafutbol.org

Kewell: "Antrenmanlarda sıkı çalışmıyorlar"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray taraftarından Kewell'a: "Bizimle kal Harry!"
» Kewell: "Sözleşmem devam ediyor"
» "Kewell'ı göndermek bize yakışmazdı"
» "Kewell'ı rahatsız ediyoruz"
» "Kewell kafa karıştırdı"